Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigur nu poti...mai ales ca a nins...mai multe stie alex,el e din zona...

    Comment


    • nu e problema de zapada , sa nu fie lucrari si sa fie restrictionat drumul.
      ca bat drumul degeaba si ma oftci daca e asa.
      daia apelez la voi ca sunteti din zona si stiti.

      Comment


      • @CataFoF: glumesti? Drumul ala se deschide prin Iunie-Iulie. Nici la pas nu stiu daca te poti aventura acum ca au inceput din nou ninsorile.

        Comment


        • Ps. Uite poze de la niste tipi care au incercat pe 10 ian.
          Attached Files

          Comment


          • deci clar nu poti trece pe acolo, mersi de info.
            daca nu era cu viscol , era ok , ca nu e multa zapada in rest

            Comment


            • Drumu' asta se face vara, in rest nu prea poti. Nefiind un drum de interes public nu se baga nimeni sa-l curete, il inchid de cum se pune zapada si il redeschid cand se topeste.

              Comment


              • eu am fost , in 2009 , vara
                ma gandeam ca poti sa`l faci si iarna , asta e , ramane la stadiul de vis iarna.
                ma bate gandu la vara sa`l fac pe bicicleta , las masina la ranca , cazat la obarsita lotrului , si inapoi la masina a 2-a zi....

                Comment


                • Iarna e imposibil... poate doar cu snowmobilul si sa nu fie viscolit rau, ca atunci practic nu se mai distinge drumul, e versant direct.
                  Da, sa parcurgi traseul cu bicicleta/moto/atv e ceva cu adevarat senzational, nici nu se compara cu masina.

                  Comment


                  • pacat ca a fost asfaltat , avea ceva aparte asa drum forestier.
                    acuma o sa vina toti cocalarii cu masini de masini sa o plimbe pe pitzi in toace pe transalpina.
                    nu ma mir ca in anii urmatori sa apara fel de fel de vile pe alocuri.

                    Comment


                    • Originally posted by CataFOF View Post
                      eu am fost , in 2009 , vara
                      ma gandeam ca poti sa`l faci si iarna , asta e , ramane la stadiul de vis iarna.
                      ma bate gandu la vara sa`l fac pe bicicleta , las masina la ranca , cazat la obarsita lotrului , si inapoi la masina a 2-a zi....
                      Daca e ma bag si eu la bicicleta daca sunt in zona cand vi tu. Iarna nu se poate trece cu siguranta.

                      Comment


                      • ma bag si eu cu bicicleta ,sper sa fiu HAPYY dupa Bac,daca nu ma trimit ai mei pe jos

                        Comment


                        • Originally posted by alex86 View Post
                          Daca e ma bag si eu la bicicleta daca sunt in zona cand vi tu. Iarna nu se poate trece cu siguranta.
                          Originally posted by grutzz View Post
                          ma bag si eu cu bicicleta ,sper sa fiu HAPYY dupa Bac,daca nu ma trimit ai mei pe jos
                          sa aveti bicicleta , nu first bike sau dhs ca ramane cu pedalele in mana .
                          va anunt , poate ne strangem mai multi.

                          Comment


                          • ar fi culmea faza asta...eu am o bicicleta dar nustiu de care e,are furca cu suspensi,si e groasa,nu subtire,am dat o cursiera pe ea si mi-a mai dat bani baiatu...
                            Last edited by grutzz; 21 January 2011, 18:33.

                            Comment


                            • Stai linistit ca am mai facut drumuri prin zona aia si nu am avut probleme.

                              Comment


                              • eu am intrebat , uite 2 poze cu a mea.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google