Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai ma ziceti-ne si noua ce sunteti asa secretosi. apropo stiti pe cineva care poate sa faca porbagajul {cel fara buton} sa se deschida din telecomanda?
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • Mare inginerie , pui un actuator si daca ai alarma trebuie sa aiba si o iesire care merge la actuator .E un electrician pe centura ( str Barajelor ) vis a vis de hidrocentrala de la piata mare in Tg jiu.
      sigpicTransport marfa !

      Comment


      • mda. pai io nu am alarma si cica tr. sa aiba interfata ddt ca sa activezi nu stiu ce functie. si mai tr ceva ca asa scriu astia pe forum.da ma duc si la ala sa vedem ce zice
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • vorbeste cu iuli ti-l face el...!

          Comment


          • Ce dreacu sa i se intample.Gasii masina vopsita in parcare,si sry-ule,prima data gandesti inainte sa sari la oameni;)
            Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

            Comment


            • gandesc destul stai tu linistit toate la timpul lor

              Comment


              • Stau,sau mai bine zis,stam foarte linistiti)
                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                Comment


                • Originally posted by popavlm View Post
                  mda. pai io nu am alarma si cica tr. sa aiba interfata ddt ca sa activezi nu stiu ce functie. si mai tr ceva ca asa scriu astia pe forum.da ma duc si la ala sa vedem ce zice
                  vorbeste cu asta de ti-am zis eu sau daca nu mai e un baiat foarte priceput in Renault si Peugeot , electrician forte bun Claudiu Luca , are un atelier dotat bine in curte la fosta IRTA langa liceul nr 5, daca vrei pot vorbi eu cu el zilele astea.
                  sigpicTransport marfa !

                  Comment


                  • Originally posted by mary.bia66 View Post
                    vorbeste cu asta de ti-am zis eu sau daca nu mai e un baiat foarte priceput in Renault si Peugeot , electrician forte bun Claudiu Luca , are un atelier dotat bine in curte la fosta IRTA langa liceul nr 5, daca vrei pot vorbi eu cu el zilele astea.
                    mersi bia.am fost la iuli si mi l-a facut.
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • sa il folosesti cu mare placere.
                      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                      Comment


                      • merci domnu iuli
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • Il pui si pe el la pomelnic acolo...!

                          Comment


                          • Originally posted by danut88 View Post
                            Il pui si pe el la pomelnic acolo...!
                            buna idee.asa mai iau si eu un ban.............
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • eu nu ma uit la bani dar nici tu nu-i vezi )
                              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                              Comment


                              • Originally posted by iulyancosty View Post
                                eu nu ma uit la bani dar nici tu nu-i vezi )
                                nici io nu ma uit ca n-am la ce
                                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google