Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu cu alex cu siguranta vom face o impresie buna acolo,nu prea avem masini dar eu unu sunt sigur ca vom avea galerieeeeeeee si vom da tot ce putem

    Comment


    • coco,lasa frate ca tu ai mana si n-ai frica,am vazut eu atunci la Bucureasa si masina era stoc,cand ai trecut prima data am ramas toti cu gura deschisa,de grutz numai zic ca a doua oara s-a dus pe camp...,multa bafta...,sper sa fac si eu putina galerie

      Comment


      • ultumesc danut,sper sa fi acolo sa ne faci galerie,avem nevoie de sustinerea voastra

        sunt profund dezamagit de uli,cica nu poate sa vina la vtm sa ne sustina.....prevad ca vine doar nicusor,cum a venit si la straja...grut nu va primi biletde voie de la olimpiada si creca din tg jiu doar eu ,nik si nevastamea vom merge,alex sigur va avea sustinatori de la novaci,acolo oameni sunt mai de cuvint

        sunt profund dezamagit de uli,cica nu poate sa vina la vtm sa ne sustina.....prevad ca vine doar nicusor,cum a venit si la straja...grut nu va primi biletde voie de la olimpiada si creca din tg jiu doar eu ,nik si nevastamea vom merge,alex sigur va avea sustinatori de la novaci,acolo oameni sunt mai de cuvint
        Last edited by coco_vtm; 3 April 2011, 14:10. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • eu vin bosss 100%

          Comment


          • baieti ce ziceti,ma tot bate un baiat la cap sa dau loganu pe un opel 1.6 plus diferenta de la el....
            Attached Files

            Comment


            • coco tu stii mai bine de ce nu te pot onora cu prezenta ... "comisaru e comisar" si nu pot refuza...am incredere in tine de fapt in toti care mergeti de aici din gorj si sper sa fim mandrii de voi...
              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

              Comment


              • Originally posted by grutzz View Post
                baieti ce ziceti,ma tot bate un baiat la cap sa dau loganu pe un opel 1.6 plus diferenta de la el....
                As putea zice ca tu ai vrea,dar tacti nici sa nu se gandeasca))
                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                Comment


                • eu duminica la ora 6 30 plec din fata blocului,astept sa va anuntati cei cre mai veniti

                  Comment


                  • si eu dupa tine,
                    tata la 6:20 sunt jos ca sa se incalzeasca masina,,,,,

                    Comment


                    • Drum bun dragi colegi......

                      Comment


                      • daca nenea grutzu e 100% sigur ca merge,atunci si eu tot 100%

                        Comment


                        • 30%sa vin...:-s
                          Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                          Comment


                          • ma ia si pe mine careva?
                            id messenger:merlan.alexandru

                            Comment


                            • Originally posted by grutzz View Post
                              si eu dupa tine,
                              tata la 6:20 sunt jos ca sa se incalzeasca masina,,,,,
                              sa o incalzesti bine gimule

                              Originally posted by grutzz View Post
                              baieti ce ziceti,ma tot bate un baiat la cap sa dau loganu pe un opel 1.6 plus diferenta de la el....
                              Gimule stiu masina si nu se compara,e naspa ca are 2 usice diferenta mai iti da?
                              Last edited by speed_shock; 6 April 2011, 09:25. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • nu am vorbit de diferenta,i.am aratat.o si lu al batran,vrea sa o vada si el,il incanta ca are AC,dar nu ii place cu 2 usi,mie imi place, eu vreau....azi sper sa ma intalnesc cu el....sa o vada al batran...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google