Promovare Forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vad ca aici in mare vorbesc eu cu tine si din cand in cand cate un alt user in rest nimic.

    Comment


    • #47
      Ce e mai bine decat sa punem la loganase fluturasi cu adresa forumului si cu o descriere scurta?

      A si eu sunt mai tot timpul pe forum doar ca nu postez ca nu am de ce asta e alta treaba.
      sigpic
      !

      Comment


      • #48
        Originally posted by alex86 View Post
        De acord. Eu am zis sa o promovam de mai mult timp da nu puteam singur.
        nu esti singur.eu ti-am zis ca as putea sa ajut.la fel si mihai.dar nu prea ne-ai bagat in seama
        http://datingsidorsingel.com/

        Comment


        • #49
          pai hai sa facem ceva

          Comment


          • #50
            Eu raman la ideea de mai sus,pana ma gandesc la altceva.
            sigpic
            !

            Comment


            • #51
              idem ar fii k cea cu fluturasii ar fii ok

              Comment


              • #52
                Mai am una
                Ne inscriem pe mai multe forumuri asa "la misto" postam ce postam pe acolo dar in semnatura noastra sa avem adresa forumului si eventual o descriere scurta iar curiosii cu un click au intrat aici!Iar asta e o promovare pentru intreg forumul (Pe idee imi cer drepturile de autor )
                Last edited by vdmihai; 31 January 2009, 17:26.
                sigpic
                !

                Comment


                • #53
                  buna idea ;););)

                  Comment


                  • #54
                    problema ar fi ca noi trebuie sa-i implicam pe cei din Gorj
                    http://datingsidorsingel.com/

                    Comment


                    • #55
                      bine spus lukyan

                      daca ne inscriem pe alte forumuri facem rating la tot forumul
                      pe noi ne int gorjul ;)

                      Comment


                      • #56
                        Am montat si eu stikerul de la SRY (sub locul unde e scrisa capaciatea motorului)
                        Attached Files
                        Last edited by alex86; 23 February 2009, 16:32.

                        Comment


                        • #57
                          da misto;)

                          Comment


                          • #58
                            salut ! eu tot citesc de intilniri si ...............ma gindeam ca mai usor pentr toti ( care vor si citesc ) ar fi sa stabilim o zi -de ex ultima duminica din fiecare luna la ora 12 in parcare la Interex si care vor sa vina vin si care nu .....luna viitoare.
                            Cred ca asa nu mai sunt confuzii si vine cine poate si vrea. vedeti ,vorbiti, hotariti- va si vedem ce iese.salut!

                            Comment


                            • #59
                              De acord si cu asta dar vad ca nu propune nimeni nimic sa cadem de acord.

                              Comment


                              • #60
                                Asa e la inceput... e mai greu. Pai daca sunteti 3 care va vedeti la intalniri gasiti fiecare cate un prieten care are logan si nu numai... incercati sa va vedeti frecvent, sa deveniti un grup unit. Daca va intalniti incercati sa o faceti intr-un loc public, unde sa fiti vazuti. Daca aveti masini cu stickere si aliniate oamenii o sa fie curiosi. Fiti prietenosi si amabili cu cei care sunt noi si o sa reusiti pana la urma. Nu vreau sa ma laud dar la ultimele intalniri la care am fost in Bucuresti au fost cam 30-40 de masini. Sa nu mai zic de intalnirea de saptamana trecuta. Suntem din ce in ce mai numerosi si din ce in ce mai apropiati si bine organizati. La fel o sa fie si la voi insa este doar o chestiune de timp.

                                Numai bine si spor la treaba.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google