Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chiar ca de la 120 in sus ineficiente bat doar jos acu asta e

    Comment


    • Tot e mai bine...eu aproape in fiecare dimineatza reglam la cele vechi) ba se infundau ba nu bateau bine)

      Comment


      • mie mi bat bine la suta mai sus n am fost cu ele sa vad

        Comment


        • Salut am si eu nevoie de cateva sfaturi de la cei care au folie pe masina. As dori sa imi montez pe masina folie pe geamurile spate si luneta dar nu stiu ce transparenta sa pun .Eu ma gandesc la cel de 5% cum vezi noaptea cu el ?Sau cand ploua si este intuneric ?Este prea inchis sa aleg ceva mai deschis oare ?

          Comment


          • Eu personal nu am, dar am fost cu masina cu folii de 5% noaptea, de multe ori, mie mi s-a parut destul de ok vizibilitatea (eu folosesc oglinda retrovizoare din masina foarte rar, le prefer pe cele laterale), dar la mersul cu spatele daca te incomodeaza poti pune un bec cu led-uri la marsarier si nu vei mai avea probleme... Mie imi place mult cum are Florin foliile, de 12% ...
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Si eu am mai fost cu masini care au folie dar nu am intrebat ce transparenta au si din cauza asta intreb .Pe spate la luneta este stopul acela il dau jos sa imi puna folie si acolo sau sa il decupeze ce parere aveti?Ca am vorbit cu omul si mi-a zis ca cum doresc eu asa face

              Comment


              • Pune 5% pe spate si la stop sa iti decupeze ca daca pune folia peste nu prea se mai vede

                Comment


                • Nu decupa nimic da jos stopul si pune asa.iar ca transparenta eu am 12% fata 65%
                  iar ca folie solar zone sau Lumar.
                  la ce pret iti pune?
                  http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                  Comment


                  • Pe spate poti pune cea mai inchisa folie posibila,iar pe fata sa pui cea legala ..asta ca sa nu ai probleme cu politia ..e bine sa ai mai deschisa ...Eu am de 5 ani si e super ok am vizibilitate ..din partea din interior se vede excelent inspre in afara...puneti si ai sa vezi ca asa este.


                    Acum in legatura cu Regionala de la Brasov din 30-31 Martie ...voi ce faceti ????......haideti ..nu mai stati pe ganduri ...va astepata o gramada de premii...distractie Garantata...si multe surprize....detalii gasiti pe threadul de Intalniri Nationale.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • Pe fata nu mai pun de nici un fel ca nu am chef sa-mi mai i-a talonul inca o data asa ca aveti grija cu folia pe fata.

                      Comment


                      • A ta era inchisa )
                        ledurile din bord nu le ai schimbat? )
                        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                        Comment


                        • Florin la 250 lei o zis ca imi pune geamurile spate si luneta si 300 daca imi pun si pe fata dar pe fata nu vreau sa pun

                          Comment


                          • pune ti si pe fata... dar cea mai deschisa...n are nimeni treaba.
                            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                            Comment


                            • In mureseni, langa liceul de chimie, este cu 230 spate-luneta, folie SolarZone
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Acum cu 20 lei in minus sau plus tot acolo esti plus ca mi-o zis ca imi pune un parasolar din ala pe parbriz din folie bonus .Daca tot suntem la capitolu folii ce acte trebuie sa imi dea sa nu am treaba cu garcea adica totul in regula ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google