Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mda e mai atractiva o intalnire cu loganistii are dreptate.din pacate suntem putini noi venim din t veni NZN tot asa.pt voi e mai usor care stati in ms.la ******* sunt mai multi e frumoasa imaginea unei parcari cu 15 20 de masini decat cu 5 8 loganuri:P
    http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

    Comment


    • kopatz....clar ca mai cu placere a-i veni..si eu la fel....dar daca suntem putini...ce sa facem...asta e...
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Originally posted by FLR View Post
        mda e mai atractiva o intalnire cu loganistii are dreptate.din pacate suntem putini noi venim din t veni NZN tot asa.pt voi e mai usor care stati in ms.la ******* sunt mai multi e frumoasa imaginea unei parcari cu 15 20 de masini decat cu 5 8 loganuri:P
        Pe mine nu ma deranjeaza ma duc si la Tarnaveni la intalnire,sa nu credeti ca nu vreau,cum sa nu oricand !

        Originally posted by MS 41 NZN View Post
        kopatz....clar ca mai cu placere a-i veni..si eu la fel....dar daca suntem putini...ce sa facem...asta e...
        Deci sa inteleg ca....(
        Last edited by kopatz; 1 February 2010, 22:44. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • pai faza e ca eu de obicei cand va propun o intalnire niciodata nu puteti .. dupaceea va duceti a 2-a zi ... sincer nu vreau sa fiu rau dar intalnirea babelor si alea sunt chestii copilaresti , is putini cu care poti vorbi ceva serios , un lucru calumea si ceea ce vedeti acolo probabil vedeti zi de zi in trafic
          am o propunere pt voi , urmatoarea intalnire la IERNUT toti avem cam in mod egal acelasi drum de venit

          in legatura cu loganu rosu MBL sau ceva de genu la numar trece des prin tarnaveni ..dar nu am ocazia sa il opresc ... sau stiu eu .. sa ma iau dupa el daca is cu masina mea ...
          Its just a car ...

          Comment


          • a-r fi bine iernut....numai ca in iernut nu avem o parcare in care sa incapem.....adica nah,la cati o sa fim...
            sa facem o lista sa vedem cati suntem...lasam sa vada toti....sa vedem daca vin sigur,nu ca:"pai sa vad...poate... si alte chestii"...si a-r fi frumos sa mergem dupaia si la un suc...o poveste...
            incep eu ...
            1.MS 41 NZN
            2. ???
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • pai eu asa vreau sa facem , loc de parcare avem unde florine .. in PETROM in iernut este loc sau chiar in lukoil ... acum vedem , dupa ce ne intalnim acolo putem merge la un suc ceva chiar mi-ar place
              dupa calculele mele florin ar fii cel mai departe dar totusi decat sa mergi pana in mures ..
              de ce zic sambata sa ne intalnim ? duminica lucrez toata ziua ..daca e bine ne intalnim daca nu treaba voastra
              deci: 1.MS 41 NZN
              2.raduprov
              Its just a car ...

              Comment


              • Radule nu te supara dar aici nu prea ai cu cine :|
                Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                Comment


                • De ce zici ca nu ai cu cine facem sa fie cu cine !
                  3.Kopatz

                  Comment


                  • deci
                    1.florin NZN
                    2.raduprov
                    3.kopatz
                    4. ?????
                    lucicule .. .don pedro ... hai voi nimic ? piticule ..
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • radu...cum am mai zis...mai bn ii mai lasam o sapt...sa vada toti ce facem...
                      deci in data de 13 sau 14,luna asta...cand vreti...
                      kovy...flr...alin...baiatu ala din ungheni sau de unde era cu loganu...:|?unde sunteeeti?
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • si eu vin
                        sus pe lista cu mine.

                        Comment


                        • si pana sambata mai este destul , maine e abia miercuri
                          FLR daca nu lucreaza vine sigur
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • cam la ce ora ar fi?
                            de fapt oricare ar fi eu vin.
                            vin cu cotetz logan dci cu shase cai in minus,si mai aduc si un pitic............in portbagaj
                            ))
                            Last edited by lucicu26; 2 February 2010, 21:55.

                            Comment


                            • eu totusi zic sa mai stam o sapt...sa ne strangem mai multi
                              bun lucicu...asa te vreau....ai o bere de la mine:>
                              ora....aprox...17-18...
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • mah
                                care aveti arcuri sport pe harb?sau avut?
                                cum era,(e) cu ele,merita?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google