Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    NZN si atat ne hotaram noi la intalnire
    sau na .. ma bag eu organizator si nzn-u ajutor ) sau kopatz
    Its just a car ...

    Comment


    • #47
      nooo aici cam greu de decis.cel mai bine propun sa supunem la vot pe data de 19 iulie la intrunire.e cel mai bine asa.voi ce ziceti?
      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

      Comment


      • #48
        asa sa fie
        erati cativa interesati de o resoftare
        Pana in 17 august pot oferi serviciile mele de tuning OBD si diagnoza VAG tuturor celor din urmatoarele orase: Ploiesti, Brasov, Sighisoara, Tg Mures, Turda, Cluj, Huedin, Alesd si Oradea. Astept pe cei interesati sa se anunte la 0745-552.341 sau 0722-535.644.
        Its just a car ...

        Comment


        • #49
          am o intrebare.cand dau volumul la muzica mai tare aud in usa din dreapta fata un trancanit.care poate fi cauza???vreun surub ceva destrans sau ce ca ma scoate din sarite....
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • #50
            boxele dea-n pixu ;)aaaa....si izolarea;)
            da....mai bine alegem organizatoru la intalnire;)
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • #51
              lasa ma tu organizatoru deocamdata.ziceti din ce cauza ca nu e izolarea ca e singura usa la care imi trancane ceva cand dau volumul mai tare la muzica...din ce cauza?

              in ceea ce priveste organizatorul am propus sa votam in 19 la intrunire.e cel mai bine asa.
              Last edited by dj_dragos; 13 July 2009, 16:59. Reason: Automerged Doublepost
              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

              Comment


              • #52
                pai sim io ce-am zis mah cu organizatoru? "da....mai bine alegem organizatoru la intalnire"

                ma...pana nu izolezi usile o sa trancane si sa sune toate...si is si boxele naspa...
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • #53
                  nu stiu cum faci dar de fiecare imi zici vreo solutie la care necesita sa bag mana in buzunar,mai bine spus in portofel.vezi ca in seara asta vin la o pizza Flo.so be ready:P
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • #54
                    nzn-ule,esti din ludus?

                    Comment


                    • #55
                      Lucicu eu sunt din ludus.NZN e din Zau:P
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • #56
                        maine ma duc incolo.tu ce nr ai la masina?

                        Comment


                        • #57
                          Lucicu numarul este MS 98 AMD.daca nu da-mi un PM si iti dau nr-ul meu de telefon si cand esti in ludus dai o strigare.
                          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                          Comment


                          • #58
                            mda multe atzi mai scris kt am fo plecat :P )
                            Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                            Comment


                            • #59
                              Surprize surprize:astazi am cumparat un set de placute nemtesti TRW.Au fost 50 lei la cel mai ieftin magazin din oras(parerea mea).desfac roata si alte alea pe acolo(de precizat ca in gandul meu spuneam ca poate tre sa chimb si discurile,pt ca masina avea 62000 km cu placutele vechi),si ce sa vezi:placute inca bune.am ramas surprins(placut);deci am 62000 km cu placutele marca BOSCH,si dupa cum arata mai merg inca cel putin 15000.deci:cumparati bosch.mi-au fost schimbate la 21000 km,acum masina are 83000.am mai schimbat un capat de bara,filtru ulei,moto,si aer;SI BINEINTELES ULEIUL.cine are nevoie de un mecanic de serviciu sa ma contacteze pe PM.IEFTIN DOMLE IEFTIN.

                              Comment


                              • #60
                                fain ;) inseamna k nu folosesti frana ? )))
                                Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google