Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • secret profesional.dai cate o bere si iti spunem.
    pui niste coliere de plastic si strangi 2-3 spire de arc.si in fata si in spate,si muti agatarea arcurile in capat la a treia prindere de caroserie.
    daca nu ai inteles,ii dai un tel lui ovidavid.numarul lui e mai sus pe undeva.

    Comment


    • aduni in 2-3 locuri cate 2 spire de arc si le legi cu coliere de plastic

      Comment


      • legi cu soricei coliere de plastic sau cum le zici doua trei spire de la arcuri si gata (se refera la arcuri de la capota portbagaj)

        Originally posted by lucicu26 View Post
        incercat modul,ovidavid blocat portbagaj,
        luci dat jos banchetele spate,si deschis portbagaj cu coada la matura.pe urma montat modulul,izolat,intarit arcuri si concluzie:portbagajul se deschide din cheie la a doua apasare,si se ridica singur.
        si pus si piticuuu cladurica la fundulet si spate.
        scuze inca o data de blocat porbagaj na fost cu intentie dar am patito si eu
        Last edited by ovidavid; 20 September 2010, 23:52. Reason: Automerged Doublepost
        Logan II Laureat 1.6MPI BlancGlacier MS-85-DAO

        Comment


        • ms fain de idee baieti azi am testat merge beton apropo a reusit careva deschiderea portbagajului din cheie la a doua apasare? eu am incet dar nu merg:|

          Comment


          • Originally posted by M!Tz@ View Post
            ms fain de idee baieti azi am testat merge beton apropo a reusit careva deschiderea portbagajului din cheie la a doua apasare? eu am incet dar nu merg:|
            ca sa iti mearga trebuie sa montezi un modul in portbagaj ca sa isi faca treaba

            Daca mai vrea cineva modul pentru portbagaj dati un semn
            Last edited by ovidavid; 21 September 2010, 22:40. Reason: Automerged Doublepost
            Logan II Laureat 1.6MPI BlancGlacier MS-85-DAO

            Comment


            • la ce pretz ai modulul?

              Comment


              • 50 lei modulul vine montat in portbagaj intre actuatorul din fabrica (lock) si cel de deschidere sau cine nu are cel din fabrica (lock) doar pt cel de deschidere dar atunci trebuie tras cablu de la una din usi sau UCH
                Logan II Laureat 1.6MPI BlancGlacier MS-85-DAO

                Comment


                • am fost vineri prin Tarnaveni si am vazut un Logan rosu cu Logan club,sunt si eu curios cine e proprietarul ca inca nu l-am vazut pe la intalniri.(ma gandesc ca lucreaza la Gecsat ,cel putin in parcarea lor era masina)
                  Attached Files

                  Comment


                  • nu cred ca lucreaza la gecsat ca eu trec zilnic pe langa parcarea aia cand merg la servici, dar nu l-am mai vazut..prin oras l-am vazut dar nu stiu cine ii..ii un baiat tanar dar nu-l stiu..
                    o sa intreb pe cineva care lucreaza acolo sa vad daca aflu ceva

                    Comment


                    • e un baiat din tarnaveni radu are nr lui de telefon...a fost odata la intalnire dar cu radu nu cu loganul lui...
                      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                      Comment


                      • a fost atunci cand am fost la intalnire dar cu mine nu cu masina lui
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • vreau sticker

                          Salut la baieti! As dori sa stiu de unde imi pot procura un sticker cu inscriptia Logan Club...
                          Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                          Comment


                          • ia legatura cu flonzn el e sefu stickerelor)...multa vanzare nzn;)
                            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                            Comment


                            • Originally posted by danavramiuc View Post
                              Salut la baieti! As dori sa stiu de unde imi pot procura un sticker cu inscriptia Logan Club...
                              la urmatoarea intalnire,daca vei fi prezent,o sa-ti dau 10lei grei) bucata
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • Ok domnule Flo! S-a facut!... Vreau una bucata sticker la urmatoarea intalnire. Apropos, cat de mare este? Adica vreau sa stiu unde l-as putea lipi.
                                De fapt nu conteaza... Daca nu incape pe Logan imi cumpar o combina sau o basculanta si tot il lipesc
                                Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google