Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pozele promise
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • Originally posted by dj_dragos View Post
      pozele promise
      unde-s ma?
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • eu le vad )
        Its just a car ...

        Comment


        • Originally posted by dj_dragos View Post
          pozele promise
          care sunt alea ?

          Comment


          • Sunt invizibile ) eu am vazut masina vineri e frumusica.Apropo tot respectu Dragos esti un dj adevarat!;)

            Comment


            • bai baieti haideti pe topicu cu intalnirile acum nici unu nu mai ziceti nimic , tot o ardem aiurea vin din tarnaveni pt 4 masini din care doua is de aici,pai ce rost mai e ?
              si mai ziceti ca eu nu vin la intalniri
              Its just a car ...

              Comment


              • chiar asa hai dj dragos ca amu ai masina..ne onorezi cu prezenta?
                http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                Comment


                • bre exista o problema,nu mi se pun pozele si nush de ce.da bre va onorez cu prezenta la urmatoarea intalnire ca amu trebe sa o inmatriculez.Dar la urmatoarea intalnire nu mai promit nimic si voi fi prezent.Mai incerc o data sa le pun dar nu stiu ce tot au
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • Sa speram ca merg pozele.Astept pareri
                    Attached Files
                    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                    Comment


                    • Sa ai noroc de ea prietene si multi km fara probleme!;)

                      Comment


                      • Originally posted by dj_dragos View Post
                        Sa speram ca merg pozele.Astept pareri
                        Arata bine masinuta ,ce sa zic sa ai noroc de ea si multi km fara incidente neplacute (apropo si mie imi plac A4 astea din 94 pana in 98-99 numai eu nu aveam bani sa-mi iau una) asta asa in paranteza

                        Comment


                        • Mitza si Kopatz mersi fain,voi avea si grija.Mitza am uitat sa-ti multumesc pt complimentul facut, iar Kopatz sa stii ca niciodata nu-i prea tarziu bre.Las ca la urmatoarea intalnire vin si eu.Haideti bre cu subiecte de dezbatut,ce facem aici?Somam?
                          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                          Comment


                          • Salutare. Kopatz, o intrebare : cat ai dat pe ornamentul masca spate si de unde l-ai luat? Merci.
                            Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                            Comment


                            • Originally posted by danavramiuc View Post
                              Salutare. Kopatz, o intrebare : cat ai dat pe ornamentul masca spate si de unde l-ai luat? Merci.
                              100 de lei a costat si vorbeste cu Florin(NZN)el mi-a comandat.

                              Comment


                              • Originally posted by kopatz View Post
                                100 de lei a costat si vorbeste cu Florin(NZN)el mi-a comandat.
                                kopatz, sper ca mai vrei kederele pt 2 logane,ca eu le-am comandat:-s
                                le-ai montat?daca nu,sa iti arat o noua metoda de prindere
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google