Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bag p... in securitatea care o are loganul. De l-as prinde care a proiectat yalele i-as baga o yala in ochi ca sa vada mai bine ce a proiectat. Unde se repara yala de la usa soferului sau trebuie schimbat toate yalele?
    I HAVE A !sigpic
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • Ce zici? Vorbeste romaneste X@by draga...
      Iala se schimba, nu se poate repara. Bafta!
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • cumperi una noua , te duci in piata de rusi la orion roll si ti face iala noua dupa cea veche ca sa nu mmai schimbi toate ialele, bafta !!!!!

        Comment


        • Nasol Xaby.exact cum zice goguspan trebuie procedat,pt a nu schimba tot.
          ti a furat ceva din masina?
          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

          Comment


          • Tot ce aveam in portbagaj in afara de roata de rezerva. A fortat yala la usa soferului si a deschis portbagajul cu butonul din consola centrala. Butonul l-am scos din functiune sa nu mai poata deschide si altadata. partea urata e ca aveam in portbagaj geaca cu actele in el.
            I HAVE A !sigpic
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • Eu am cumparat acu 2 ani iala pt portbagaj cu 15 lei de la dezmembrari...cred k e la fel. Cum ti-a deschis iala de la usa la fel de usor putea sa deschida si portbagajul... e foarte simplu, bagi surubelnita si apesi in jos:|

              Comment


              • iala de la portbagaj nu l-a fortat. L-a deschis din interior. daca iau iala de la dezmembrari se poate modifica pentru cheia mea?
                I HAVE A !sigpic
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • nu se poate.
                  mergi la reprezentanta si iti poate comanda numai yala de usa sofer.

                  Comment


                  • Pe pariu k se poate? la Reprezentata iti cere 550 pe toate ialele cu tot cu contact...

                    Comment


                    • se poate , ca ti modifica interiorul ialei dupa cheia ta originala )

                      xoby u ai alarma pe masina ?
                      Last edited by goguspan; 3 May 2012, 21:50. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • inseamna ca sunt praf yalele.
                        xoby, am eu vreo 2 in plus.
                        suna-ma si iti dau eu o yala.

                        Comment


                        • Originally posted by goguspan View Post
                          se poate , ca ti modifica interiorul ialei dupa cheia ta originala )

                          xoby u ai alarma pe masina ?
                          Nu am alarma pe masina. Acum trebuie sa pun si aia.

                          Originally posted by lucicu26 View Post
                          inseamna ca sunt praf yalele.
                          xoby, am eu vreo 2 in plus.
                          suna-ma si iti dau eu o yala.
                          Acum sunt la tara dar saptamana viitore te sun si vorbim.
                          I HAVE A !sigpic
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • Salut, stiti cumva unde gasesc in Tg.Mures colant negru mat ? as avea nevoie de o bucata de 100cm X 100cm . . . oare la multidecor vand separat? sau doar daca colanteaza ei...
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • poate ca ti si vand, sigur nu stiu dar nu vad de ce nu ar vinde

                              Comment


                              • Le-am dat mail, vad ca inca nu mi-au raspuns, daca nu imi raspund pana maine, ma duc pana acolo maine dupa-masa.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google