Logan Benzina Remedii Si Ajutor Ptr Remediere Probleme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine mai e interesat de module ptr deschidere portabaj, alarma, modificare lumini bord, butoane, etc poate sa ma sune 0752602666

    Comment


    • Salutare! Gogule, vb la tel ptr o deschidere portbagaj la cheie...Dar pana atunci vreau sa bag acadeaua in service... Cine poate sami zica un service acceptabil la pret/durata/calitate deschis si sambata? Nu pot sa las masina decat sambata, in restul saptamanii is la lucru...
      Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

      Comment


      • te ajut eu daca vrei.
        treci intr-o zi pe acolo si iti spun pret si tot.

        Comment


        • Doresc sa-mi fac masina cu parafina anticoroziva pe la praguri, usi, etc.A mai fost facuta acum 2 1/2 ani si as repeta operatia aceasta.Atunci era inca in garantie si a fost la Lion Tg.Mures.Ca tot romanul, as vrea sa ies si ieftin si bine :-).Sfaturile si sugestiile voastre mi-ar prinde foarte bine.
          Multumesc!

          Comment


          • sorine stiam eu pe cineva care avea facea rost de ceara/parafina originala.trebuie sa vb cu el sa vad daca mai are.iar de suflat ai nevoie de un compresor si un pistol.sau poti vb cu baietii din tarnaveni.
            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

            Comment


            • Originally posted by FLR View Post
              sorine stiam eu pe cineva care avea facea rost de ceara/parafina originala.trebuie sa vb cu el sa vad daca mai are.iar de suflat ai nevoie de un compresor si un pistol.sau poti vb cu baietii din tarnaveni.
              Nu ma grabesc, astept sa se incalzeasca afara.Astept vesti de la tine!

              Comment


              • cine vrea in MS modificare bord, lumini, montat alarma, modul deschidere portagaj, plafoniera led, sunt dispus.....

                Comment


                • Oare cum sa fac rost de ledul care vine la butonul de la geamul electric?Am cautat in tot Trandaveniul si nu am gasit.Ceva sugestii!!!!!!!
                  Ce am gasit are "piciorusele" prea scurte.
                  Multumesc!

                  Comment


                  • am rosu daca vrei ?

                    stai un pic, ce buton zici, cu impuls, fara, ledul de la butonul dintre scauna ? fii mai explicit.....
                    Last edited by goguspan; 10 June 2012, 12:24. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Originally posted by goguspan View Post
                      am rosu daca vrei ?

                      stai un pic, ce buton zici, cu impuls, fara, ledul de la butonul dintre scauna ? fii mai explicit.....
                      Butonul este fara impuls si nu se afla intre scaune.Este pe panoul frontal, este butonul de la geamul electric dreapta.
                      Luminile de la bord nu sunt modificate, sunt cele originale.Oare cum arata un buton luminat in rosu si celelalte nu?
                      Am cautat in tot Trandaveniul si nu am gasit.

                      Comment


                      • vii si ti dau eu, am originale, eu le am schimbat si am cele originale ramase, ma suni si rezolvam, sau daca vrei led te rezolv si cu led.

                        am eu cele originale ca le am schimbat cu led la mine , daca vrei led te pot ajuta
                        Last edited by goguspan; 10 June 2012, 17:20. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by goguspan View Post
                          vii si ti dau eu, am originale, eu le am schimbat si am cele originale ramase, ma suni si rezolvam, sau daca vrei led te rezolv si cu led.

                          am eu cele originale ca le am schimbat cu led la mine , daca vrei led te pot ajuta
                          Da-mi un numar de telefon sa putem vorbi.
                          Multumesc!

                          Comment


                          • Gogule cu cat faci o deschidere la portbagaj ii trebuie la un prieten?

                            Comment


                            • cu montat cu tot, cablaj, etc, undeva la 70

                              Comment


                              • Se apropie ziua cand trebuie sa schimb distributia Golanului meu de 1.4 benzinar cu AC in dotare.Ceva sfaturi utile din partea voastra mi-ar prinde bine.Ma refer la un atelier bun si ieftin(in zona Trandaveni), piese bune si preturi accesibile daca se poate.In concluzie, orice sfat este bine venit.Multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google