Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu vin.

    Comment


    • azi duminica 07/02/2010 ora 18:00 intalnire logan club in iernut in benzinaria LUKOIL , va rog sa veniti nu fiti neseriosi , eu mi-am luat liber ca sa vin la intalnire
      daca nu veniti cei care puteti eu nu mai vin veci la vreo intalnire
      Its just a car ...

      Comment


      • Ce serios esti domnu`
        pe cuvant asa vorbesti ca un copil de 10 ani .....acuma fara suparare ;P

        Comment


        • si eu vorbesc serios .. eu pot veni din tarnaveni pana in mures dar voi nu puteti pana in iernut .. si si pe european .. in fine mergeti pe 4 tiuning cu baietii stiu eu .. pe mine ma mai vedeti la nationale si regionale
          Its just a car ...

          Comment


          • merem merem unde se aduna lumea..hop si noi)
            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

            Comment


            • problema e ca nu suntem multi.suntem in total vreo 7-8,si atunci cand sa se faca ceva ori merg toti,ori nici unu.
              daca am fi in total vreo 30,din aia 30 cel putin 10 eu spun ca ar veni.si atunci nu mai tre atatea tel si chestii dinastea(eu vin,eu nu pot,eu lucrez,eu...)
              deci concluzie:tre sa facem sa adunam mai multi membri,sa popularizam forumul la noi in judet.
              acuma cum vreti voi:o lasam balta,sau ne chinuim putin si poate iese ceva.

              Comment


              • Deci sa inteleg ca nu se vor mai face intalniri "LOGAN CLUB"??

                Comment


                • Originally posted by donpedro View Post
                  Deci sa inteleg ca nu se vor mai face intalniri "LOGAN CLUB"??
                  cum sa nu se faca???se fac...normal...asteptam sa vina caldura....sa putem imparti fluturasii....si sa ne inmultim umpic...

                  kopatz....sorry ca ai venit pana in iernut degeaba....trebuia sa dai un tel...
                  radu tata...chiar...nu mai fi copil...ai 21-22 ce dracu acuma?rpd i-ai zis la xp sa schimbe organizatorii...
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • Sper ca urmatoarea sa nu mai fie asa ca asta sa se tot schimbe data si in ziua cu intalnirea ...hopa nimeni facem asa sa ne adunam toti ca doar cumva se va gasi o zi

                    Comment


                    • in primul rand cred ca ar treb sa stabilim o zi si aia sa ramana.ma refer la o zi din saptamana.
                      de ex:sambata.pentru inceput eu spun sa facem o data pe luna si pe urma ,daca o sa fim mai multi se poate face saptamanal.aceeasi ora si acelasi loc.
                      cine poate sa faca un sondaj,in care fiecare sa voteze o zi din saptamana,sa vedem care ar fi cea mai buna zi pentru majoritate.
                      si mai departe mai vedem noi.

                      Comment


                      • lucicu faza e ca noi lucram in ture..daca tura pica chiar duminica sau sambata e aproape imposibil sa fac sch de tura...da e buna idea cu o data pe luna sau de 2 ori pe luna.clar ca ar trebui sa ne inmultim un pic ca asa din 6 7 masini e clar ca 2 3 nu pot si uite asa se ajunge sa se int 3 4 masini..soryy kopotz te am vazut prin recea ca mergeai spre iernut si l am sunat pe raducu deoarece nu aveam nr tau de tel
                        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                        Comment


                        • pai eu asta ziceam.ca daca stam sa ne adunam toti,nu o sa facem in veci.
                          daca tu nu poti sambata asta,sa zic asa,o sa poti cealalta.daca eu pot asta,poate nu pot cealalta.si asa daca am fi 30 membrii,numa jumate sa ne adunam si tot o sa fim destui.ar trebui sa facem ceva si sa ii atragem.nu se poate organiza ceva?ma refer la un concurs,expozitie,ceva,orice,care sa atraga,sa isi doreasca lumea sa fie membru.
                          deci,vorbiti cu prieteni,invitatii la intalniri,sa facem cunoscut logan clubul.
                          o sa mai vb si eu cu unu altu..

                          Comment


                          • degeaba daca nu ai cu cine
                            eu azi de exemplu am gasit pe un vw un fluturas cu intalnire aici la noi in tarnaveni
                            intalnire vw club in tarnaveni , ce vreme buna pt fluturasi si etc ? nu-i vb ca lasam balta si florine am renuntat la organizator ca eu nu am vreme , tu ai , ai fost ai umblat si umbli mai mult .. ai destule numere de tel si relatii etc
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • odata pe luna zic ca e destul pt inceput...si la vara,putem face si de 2 ori pe luna sau chiar si mai mult...eu zic ca,la fiecare sfarsit de luna,duminca,sa facem intalnire...ce zice-ti?
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • NZN si eu asa zic 1 sau 2 pe luna e oky...chestia e ca ar trebui sa sa ne inmultim putin;)
                                http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google