TimTuningShow2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #92
    daca e sa ne luam dupa titulatura de "tuning show", pai asta cred ca s-a si dorit: o expozitie...altfel scria drift show, burnout, handling, tra-la-la...
    nu pot sa-mi dau cu parerea despre ziua de sambata, dumnica insa n-a fost un show sa te dea pe spate. dar una peste alta ai avut ce vedea. pt cei care nu stau toata seara la un suc cu cei din RR sau SC sau altii, eu zic ca au avut ce vedea. pt astia care stim masinile respective normal ca ni se pare normal sa le vedem acolo si nici nu "sar in ochi". dar pt cei mai multi, eu cred ca a fost ok.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #93
      ai grait din toata inima teau impresionat pina la lacrimi seba.
      sigpic

      Comment


      • #94
        da. mitsu lu' jeff, ferrari-ul si corvette-ul. a, si iveco ala de seamana cu un land rover defender.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #95
          care e mitsu lu Jeff ?
          Its just a car ...

          Comment


          • #96
            nu i-au facut astia poza ca e prea urat )
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #97
              Era in parcare, un mitsu colt, a venit prietena mea cu el. Lui Seba ii plac dizelurile, de aia...

              Comment


              • #98
                Originally posted by Jeff View Post
                Era in parcare, un mitsu colt, a venit prietena mea cu el. Lui Seba ii plac dizelurile, de aia...
                da, chiar; am uitat sa mentionez ca imi place mitsu colt dizal al lui Jeff, nu mitsu evo de 600 de cai al lui Jeff...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #99
                  lauretta men tiai luat logan?
                  sigpic

                  Comment


                  • De unde pot face rost de un parasoral cu "Logan club" și la ce preț.
                    Eventual "Logan Club Timișoara" ca tot avem multi numere cu B din cauza lisingului.

                    Comment


                    • dai un mesaj la crististreulea el se ocupa ...
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Am inteles ca TIM TUNING SHOW 3 de pe data de 10-11 iulie NU se mai tine din
                        lipsa de sponsori . E adevarat? stie cine ceva mai multe detalii?

                        Iar cu VSS 2 ,era cuplat cu TTS 3. Asta se mai tine sau nu?
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • vss2 se mai tine. sambata pe macadam.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Se tine sigur?Cate masini sunt inscrise pana acum?
                            ...byAdi.Schumi_tm
                            TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

                            Comment


                            • se tine sigur. nu stiu cate masini sunt, acum 2 sau 3 zile erau 10.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google