Tricouri Logan Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • logan_bihor: dupa cum ziceam, XXXL nu sunt. Eu totusi ti-am rezervat cele doua XXL. Daca vrei sa fac ceva masuratori pe ele sa vezi daca-ti sunt bune sau sa-ti placa, sunt ale tale. Daca nu le vrei, le scot la vanzare, nu e problema.

    cosmin83: gri inchis nu este. Nu retin care culoare aveai tu exact pe masina. am gasit un logan parcat culoarea gri sobolan, am facut poza si chiar e diferenta. poza e cateva posturi mai sus.
    O sa caut si un albastru mineral sa-l pozez pentru diferenta.
    Ziceai ca vrei nuantele aproape de culoarea masinii. O sa fac poze cu ambele tricouri puse pe masina sa vezi diferenta.
    Daca nu-ti plac, nici o problema, scoatem la vanzare.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • astept pozele,in principiu le cumpar,dar daca sunt ca in a doua poza griul ala si albastru e ok,sper sa ai marimea mea.

      Comment


      • din pacate nu mi-a trecut prin cap sa iau aparatul foto cu mine si sa fac pozele
        am mai atasat 4 poze, pentru orice eventualitate . ultimele 2 poze sunt facute pe un peugeot 106 gri foarte inchis.
        tocmai m-am uitat pe My HCB si ai exact acel gri sobolan cum am facut in poza de la postul #163.
        deci acel gri l-am stabilit iar albastrul nu este nici pe departe de ce vrei tu.
        banui ca ai vazut acele 2 marimea M culoare bleumarin si care da, e o idee mai aproape de culoarea dorita de tine. te hotarasti si imi spui
        siii ambele sunt marimea L
        Attached Files
        Last edited by crististreulea; 6 May 2012, 19:45.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • dar in poza pare ala gri e cam mare pe langa ala albastru.daca sunt l e ok,mi le poti trimite.iti dau adresa pe pm ok.

          Comment


          • ambele sunt marimea L, cel gri fiind putin mai lung fata de cel albastru
            si din cate vad, difera croiul la gat si la maneci
            Attached Files
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Daca nu se decid odata vreau eu sa schimb XL negru cu L gri daca se poate. 10x a lot!
              You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

              Comment


              • s-a decis, maine dimineata pleaca coletul catre cosmin83.
                si eu vroiam sa se razgandeasca, mi-am dat seama ca eu nu am nici un tricou pe albastru
                ce rai suntem
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Mai ai negru marimea L?

                  Comment


                  • pe stoc livrabile imediat, 17 lei bucata:
                    - albastru - 1buc L, 1buc XXL
                    - rosu - 1buc L, 1buc XL, 1buc XXL
                    Last edited by crististreulea; 7 May 2012, 15:56.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Cristi, daca imi este bun, vreau eu un tricou XXL rosu. Crezi ca mi-ar fii bun ???

                      Comment


                      • maine merg sa ridic tricourile,azi nu am avut timp.

                        Comment


                        • Daca mai ai ceva XL e posibil sa mai iau, daca nu, si L e bun, cu conditia sa nu intre la apa

                          Comment


                          • Originally posted by danic View Post
                            Cristi, daca imi este bun, vreau eu un tricou XXL rosu. Crezi ca mi-ar fii bun ???
                            iti scriu eu Ti-e foarte bun !!!!!!!
                            sigpic #

                            Comment


                            • ridicat tricourile cel albastru e la fix sper ca la spalat nu intra la apa.

                              Comment


                              • pune si mie deoparte inca un tricou albastru marimea L te rog daca mai ai,nu conteaza ca mai platesc odata transportul,te rog pune-l luni.Multumesc anticipat!
                                MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                                Logan din Bicaz (Neamt)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google