Tricouri Logan Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da-i ma cu up la 24 ore daca vrei, fac eu curat
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • dau la 48...ca sa nu ai mult de lucru
      MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

      Logan din Bicaz (Neamt)

      Comment


      • Originally posted by crististreulea View Post
        da-i ma cu up la 24 ore daca vrei, fac eu curat
        Cata rabdare ai!
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • Mie imi place ca insista sa dea UP desi s-a spus clar ca nu se vor mai face tricourile. Cel putin momentan.

          Oricum, e de apreciat rabdarea lui streulea

          Comment


          • ''am vandut cateva, 2-3 le am inca in dulap.
            si nu, acum nu mai sunt de vanzare ''.........
            si tocmai cand vroiam sa cumpar 2-3 tricouri de la tine....

            Daca va strangeti sa doriti cu adevarat tricouri..va ajut..numa dati un semn de viata catre mine...prin "sefu de trib" si va ajut sa le faceti ...dorinta 100% sa fie numa.....
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • @razvy: citeste postul #139....asa ca in continuare se poate face upp!
              MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

              Logan din Bicaz (Neamt)

              Comment


              • Va rog incetati cu discutii de pahar, avem topic pentru acestea aici Discutii libere, de banateni si nu numai.
                sigpic #

                Comment


                • 1. logan_bihor 2 bucati marimea XXXL - albastru si rosu
                  2. Kiya 2 bucati, unul normal, unul de fata marimea M - negre
                  3. adimrv 2 bucati , marimea XXL - albastru si rosu
                  4. Razvy 2 bucati marimea XL - alb si negru
                  5.bogdandochita 1 bucata marimea L negru LOGAN CLUB.
                  6.cosmin83: 2 bucati marimea L albastru inchis si gri inchis Logan-rosu, Club-alb
                  7.mario_09:1 buc marimea L albastru....

                  Total= 12 bucati UPPPPP!!!!!

                  cautat si gasit in timisoara, 25-30 lei bucata tricoul cu tot cu printare. dar mai cautam
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Nu mi se pare un pret mare.Dar eu zic sa ne mai adunam totusi,prea putini 12!

                    Asteptam doritori
                    MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                    Logan din Bicaz (Neamt)

                    Comment


                    • 1. logan_bihor 2 bucati marimea XXXL - albastru si rosu
                      2. Kiya 3 bucati, 1 buc normal marimea XL, 2 buc de fata marimea M - toate negre
                      3. adimrv 2 bucati , marimea XXL - albastru si rosu
                      4. Razvy 2 bucati marimea XL - alb si negru
                      5. bogdandochita 1 bucata marimea L negru,
                      6. cosmin83: 2 bucati marimea L albastru inchis si gri inchis Logan-rosu, Club-alb
                      7. mario_09:1 buc marimea L albastru....
                      8. alexk : 2 bucati -negre marimea L..
                      9. Vlad 2 bucati xxl - alb si negru
                      10. Cristi_XP 1 bucata L alb
                      11. Crististreulea - 7 bucati - diverse marimi si culori. Completare pana la minimul de 25 bucati

                      Total 25 bucati

                      Saptamana viitoare se materializeaza
                      Last edited by crististreulea; 29 March 2012, 17:35.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Cristi,la ce pret ajunge acum un tricou?
                        ...byAdi.Schumi_tm
                        TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

                        Comment


                        • e ciudat de calculat pretul tricourilor penca pretul este individual pe fiecare marime si culoare. adica un XL alb are un pret, XL negru alt pret, XL rosu alt pret, XL albastru alt pret si la fel e pe fiecare culoare.
                          avand in vedere ca am comandat 13 feluri de marimi/culori, n-am stresat-o pe tanti sa-mi de-a pret individual pe fiecare.
                          pretul exact o sa-l stiu doar dupa ce le scot de la imprimerie. pana atunci pot doar sa aproximez un 16-18 lei pe bucata.

                          logan_bihor: XXXL nu au de nici o culoare, cererea este prea mica ca sa aiba pe stoc.
                          cosmin83: gri inchis... e mai inchis decat cel deschis, dar nu e nici catre negru. si cautand amu pe net dupa respectiva culoare, nici n-am gasit si nici nu-mi mai dau seama cum e culoarea aia
                          Kiya: pe negru nu aveau deloc, urmand sa fabrice undeva peste 3-4 saptamani. imprimeria unde avem sitele se deschide doar pentru cateva zile, au o comanda foarte mare si le pot baga si eu pe astea pe langa alea, foarte probabil saptamana viitoare. asa ca ti-am comandat marimea M bleumarin foarte inchis la culoare. daca esti orb poti sa juri ca e negru
                          Last edited by crististreulea; 30 March 2012, 12:26.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Hahahahahha! Bun bleumarin inchis! Dar vreau si un XL pe langa M! Au si de fete?
                            You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                            Comment


                            • pai 2 bucati M pentru fete, evident. dar XL-ul este normal, nu de fete si e negru
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • eu vroiam un gri exact cum e culoarea masini mele(gri comet)daca se poate,sau ceva asemanator,iar cel albastru inchis ai gasit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google