Intalniri Blitz Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    nici o intalnire nu e din greseala, e cel mult instinctuala

    Comment


    • #47
      Cum le stii tu pe toate
      sigpic #

      Comment


      • #48
        culmea rudolf cum teai intilnit tu azi asa la nimereala parca aveai program de stat in casa duminica . )
        sigpic

        Comment


        • #49
          Ma rugat @bro sa mergem , am stat maxim o ora
          sigpic #

          Comment


          • #50
            nu te-a rugat nimeni, m-am gandit pentru tine ca ti-ar placea sa vezi "dugster-ul"

            dar mersi si de ride, ai fost domn

            si da, am stat cam o ora. toata saptamana am asteptat sa merg la drivetest, iar dupa ce-am ajuns, m-am carat cu trasura 2 minute si am facut 5 poze, toata lumea voia deja sa plece. v-ati speriat de vremea faina sau de capacul de la buson al dusterului?
            Last edited by bro; 19 April 2010, 00:27.

            Comment


            • #51
              cu riscul sa ma repet "cum le stii tu pe toate"
              sigpic #

              Comment


              • #52
                te stresez rau, ai?

                Comment


                • #53
                  nu esti si detii adevarul
                  sigpic #

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by bro View Post
                    nv-ati speriat de vremea faina sau de capacul de la buson al dusterului?
                    Sincer sa fiu, capacul de la rezervor arata ca naiba, si culoarea aia maro ......
                    e misto modelul negru, si ala gri care e pt drvie-test in Cl. Sagului.
                    Am crrapat de nervi ca nu m-au lasat sa fac test-drive pt ca sunt incepator :|

                    Comment


                    • #55
                      Pai ti-au facut un bine....:-)

                      Comment


                      • #56
                        hmm, multora [inclusiv mie] le place acea culoare maronie. personal cred ca e cea mai reusita de pe modelul Duster. dar asta-i subiectivism, intradevar.

                        stai linistit, am eu de aproape 8 ani carnet dar cred ca daca merg sa fac drivetest cu un a4 ma iau aia la suturi prin partile sensibile. in schimb pot face drivetest la marci cu modele pana in 20.000euro.
                        e poate oarecum normal sa ai oarecare retinere fata de incepatori. nu cred ca alti constructori ti-ar fi dat vreo masina pe mana. desi la lansarea Logan-ului parca nu se tinea cont de vechimea permisului. dar am fost personal la drivetest cu alti colegi care desi aveau carnet abia stiau sa schimbe vitezele. am crezut ca rup masina aia.

                        drivetest-ul e drivetest, nu e "hai sa oferim cateva masini spre distrugere". iar masurile de precautie au rolul de a nu provoca discriminare.

                        Comment


                        • #57
                          eu in locul lui Dacia pentru drivetest selectam' indivizi nu lasam pe oricine
                          sigpic #

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by bro View Post
                            e poate oarecum normal sa ai oarecare retinere fata de incepatori. nu cred ca alti constructori ti-ar fi dat vreo masina pe mana.
                            Am facut test cu un Ford Focus, si mi-a spus tipul ca sunt primul care testeaza ESP-ul in halul ala (sensul de la real cu 80).
                            Si am ramas tablou ca cei de la Ford mi-au dat la 2 luni dupa ce am luat permisul, si astia de la dacia ...... Asta e, astept sa fac un an, dar pana atunci posibil sa-mi iau un astra si sa renunt la duster :|

                            Originally posted by Razvy View Post
                            Am facut test cu un Ford Focus, si mi-a spus tipul ca sunt primul care testeaza ESP-ul in halul ala (sensul de la real cu 80).
                            Si am ramas tablou ca cei de la Ford mi-au dat la 2 luni dupa ce am luat permisul, si astia de la dacia ...... Asta e, astept sa fac un an, dar pana atunci posibil sa-mi iau un astra si sa renunt la duster :|
                            In fine, ma abtin de la offtopic in continuare, sa nu-mi iau semn geometric de avertizare
                            Last edited by Razvy; 19 April 2010, 21:50. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #59
                              Stai linistit Razvane ca nu cred ca ai pierdut nimic ca nu te-au lasat sa testezi Dusterul.Eu zic ca mai castigat esti ca ai testat Focus-ul.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by adimrv View Post
                                eu in locul lui Dacia pentru drivetest selectam' indivizi nu lasam pe oricine
                                Inseamna ca eu si cu Seba nu aveam ce cauta acolo. Cred ca aia ne urasc deja
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google