Camere de luat vederi in intersectii !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Camere de luat vederi in intersectii !

    In intersectia Parvan cu Mihai Viteazul (cred) sunt puse camere de luat vederi ! Eu abia acu am aflat...
    Pana acum erau si accesibile,acum vad ca nu mai merg .Cica ar mai fi si in intersectia de la judetean ...








    sursa
    Attached Files
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    ce tare bre ce tare
    asteptam amenzile acasa ?
    sigpic

    Comment


    • #3
      amenda e bine,sa nu primesti acas sa duci permisu ! )
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        da am auzit ca sunt la judetean si pe str cluj.
        ala cu duba oricum avea nr de congo asa ca)
        o sa ne cumparam si noi ca tziganii sa avem toti masini cu nr de franta si atunci ne pot filma cat vor ei.)

        Comment


        • #5
          nici nu se prea observa bine numerele de la masini
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            bun asa
            azi am mers spre mall , dinspre militia rutiera spre mal,la intersectia cu gh lazar unde se afla bila si kauflan leam vazut azi ca mam uitat si eu mai atent camerele de filmat si o camera 360 grade ce se roteste pe partea opusa unde e raifaisen bank si leam aratat degetu mijlociu
            sigpic

            Comment


            • #7
              boris...gesturile obscene la volan se sanctioneaza...conform codului rutier...
              sigpic

              Comment


              • #8
                Am si eu un clip cu masina pe la Unirii prin bucuresti am luat un rosu in plin, inca mai astept pozele, daca nu vine pana in martie nu mai vine.
                http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                Comment


                • #9
                  misto :-)

                  Originally posted by valeriuciprian View Post
                  boris...gesturile obscene la volan se sanctioneaza...conform codului rutier...
                  nu sti cit e amenda ? ca am aratat de 2 ori si nah sa stiu cit e
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by boris View Post
                    nu sti cit e amenda ? ca am aratat de 2 ori si nah sa stiu cit e
                    nu cred ca se oboseste cineva sa se uite pe ele doar informativ probabil.
                    la gest obscen sunt 9 puncte parca de amenda.
                    ma gandesc ca in caz de accident daca nu recunosti te pot prinde cu inregistraea ca proba.

                    Comment


                    • #11
                      huh mult 2 mil si ceva
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Asa ma gandeam si eu...ca nu se uita nimeni in ele dar de ce sa te risti, mai bine in intersectia aia mergi mai cuminte :P
                        1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                        Comment


                        • #13
                          Vai de capul meu, cred ca am intrat de cateva ori in mijlocul intersectiei, cel putin de 2 ori am fortat galbenul si taiat linia continua la greu...asta doar la intersectia de la Mihai Viteazul...

                          Comment


                          • #14
                            la noi in Bucuresti, cel putin in sectorul 3, 90% din intersectii sunt supravegheate de camere; cu toate acestea nu au legatura cu circulatia, banuiesc ca sunt doar de supraveghere si doar daca se intampla ceva sa fie o dovada a celor intamplate; daca cineva nu da prioritate, trece pe rosu sau ceva gen, nu cred ca sta cineva sa trimita amenzi acasa, camerele nefiind puse pentru acest scop. Eu asa stiu despre cele de aici, daca ma insel cumva sper sa ma contrazica cineva, nu de alta dar sa nu fiu injurat ca s-a luat lumea dupa mine sau am vorbit prostii....numai bine!

                            Comment


                            • #15
                              tocmai am mai descoperit niste camere de filmat in statiile de tramvai nr 9 de la intersectia cu calea sagului(PROFI) linga sectia 3 de militie sunt montate si pe un sens si pe altu deci atentie tovarasi
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google