undercover brother

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • undercover brother

    asta e unu din "fratele nostru" intilnit in trafic azi am vrut sal invit si pe el simbata
    la intilnire sa mai povestim si noi despre ce ne doare dar.. era grabit
    Attached Files
    Last edited by boris; 13 December 2007, 17:26.
    sigpic

  • #2
    cumva e masina de radar)))????in prima poza se vede ceva pe bord care aduce foarte mult cu "borcanul de radar"....)
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • #3
      Da radarul este. Au spus baietii din Timisoara(Crististreulea si admin.-ul) ca EEA-ul e de politie.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #4
        Ar trebui cand e parcata masina sa-i lipiti stickere pe geamuri.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          ;) eu am curaj sa o fac asa ca daca sunt in tm o urmarim intro seara si i o executam )
          Degeaba gandesti daca esti prost!

          Comment


          • #6
            Ce misto , faceti-i un tuning de noapte sa se sperie astia a doua zi
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #7
              Nu tata la astia le trebuie scris cu spray-ul pe masina...politia radar
              sigpic

              Comment


              • #8
                E tare chestia...La mine sunt 2,unul galben taxi si unul alb,nu scrie nimic pe el.Balarii de oameni
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #9
                  lam turnat in trafic
                  si nah nu mam abtinut sa nu stau in spatele lui si sa nul urmaresc sil pozam denuma ) cred da se uita si el in oglinzi dupa mine cul il urmaream si in a7a poza pe care am facuto vroiam sa se vada sigla logan club de pe masina mea dar nah a iesit putin de tot
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    sa nu va puna metricea sa puneti stickere pe EEA! o sa ne opreasca in trafic pe toti care avem stickere Logan Club :p
                    si eu am avut ginduri dastea perverse dar m-a calmat Cristi_XP. iti dai seama ca ne ia ca pe pescarusi dupaia. evental le dam o bere si ii intrebam daca ne lasa sa stickerim masina. iti dai seama ce camuflata o sa fie atunci?
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      friends with the enemy a ?)
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        Si daca le puneti stickere pe masina toata lumea care ia amenda o sa se inscrie pe forum si o sa zica ca a luat amenda de la unul de pe forum.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          numa ca tare cred eu ca amenda o sa ia doar aia cu stickere
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            Daca citeste ce scrieti aici?
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Eu n-am treaba. Nu vin ei pana in Bucuresti dupa mine.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google