Masini care merita vazute,de prin timisoara...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta merita vazuta?
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • parerile sunt impartite, eu zic ca da .
      sigpic #

      Comment


      • Eu unu, nu am mai vazut,"troaca" de-nasta....
        Attached Files

        Comment


        • ce nume ciudat are francezul
          sigpic #

          Comment


          • a ajuns si loganul "tiuning"o masina care sa merite sa te uiti dupa ea, am intrat cu ligheanul in clubul ferrari, corvette, etc...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Prea tare....desi nu sunt un fan al marcii, asta imi place foarte mult....plafonu pare de carbon si oglinzile, nu stiu ce draq de model e dar e bestiala, oricum trecatori tot la aia rosie se uita.....
              Attached Files

              Comment


              • Este un BMW M3 se pare. Si da...plafonul chiar este din carbon
                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                Comment


                • Originally posted by danic View Post
                  Prea tare....desi nu sunt un fan al marcii, asta imi place foarte mult....plafonu pare de carbon si oglinzile, nu stiu ce draq de model e dar e bestiala, oricum trecatori tot la aia rosie se uita.....
                  si eu pe aia rosie o admiram
                  sigpic #

                  Comment


                  • Da este un M3 .......si nu e tunat de Hamann....i doar o tiganeala de stikere ...un eleron obosit ....si niste grile infoliate . Plafonul nu este din carbon . Este folie de carbon lucioasa . nu 3M texturat . Ca sa intelege-ti fibra de carbon nu se face asa usor ...se face la vid . si o piesea de carbon nu merge imbinatsa cu aluminiu sau otel decat prin suruburi ....si atunci se vad ...imbinarile . Nu face nimeni masina cu sasiu din aluminiu si plafon numa din carbon ....Se pune foarte mare accent pe rezistenta sasiului ....si plafonul e un element al sasiului . Am mai intalnit o gramada de "cunoscatori " pe forum care sustineau ca manerele nu fac parte din elementele de siguranta a unei masini ..si ca merg scoase . Numa bine .
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • vezi ca ala de sus nici eleron n-are ) doar codita de rechin
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • am vazut
                        sigpic

                        Comment


                        • si una care merita
                          Attached Files
                          sigpic #

                          Comment


                          • da, adevarul e ca e o raritate... s-o dus dracu' si topicu' asta, incepem sa ne uitam dupa loganuri...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • astept sa pui si tu o poza cu ce crezi ca merita .
                              sigpic #

                              Comment


                              • Asta sigur merita vazuta, nu stiu ce model este, doar ca este sport
                                Attached Files
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google