Donatii Pentru Membri Si Intre Membri Din Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    cu prima ocazie arunc cu el dupa tine
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #62
      pai asta e culmea...pai daca tot mi-l donezi, mi-l aduci pai nu il si montezi ? .... daca vrei pot veni eu dupa orele 18.....motivul pentru care il vreau e ca are RDS si eu ascult mai mult la radio.....

      Comment


      • #63
        eu nu stiu cum stau cu timpul si pe unde sunt la anumite ore. suna-ma si daca's pe aceiasi unda cu tine, ti-l inmanez
        si nu, nu-l montez in banii aia
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #64
          Pffff si eu care urlam pe aci ca mi-au spart masina si mi-au furat MP3 player-ul de pe ea si ma tarai cu un casetofon defect de prin ianuarie... Insensibililor!

          @Danic: hai sa facem schimb.. iti dau casetofonul meu Grundig ca are radio cu RDS si iau eu CD playerul de la nenea Streulea!
          Last edited by Kiya; 30 March 2012, 13:18.
          You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

          Comment


          • #65
            Pai asta are si intrare auxiliara inca nu l-am pus pe masina dar arata tare bine...si pe al meu l-am promis la cumnatumiu.... sorry

            Comment


            • #66
              ))))))))))))
              sigpic

              Comment


              • #67
                Donez si eu Radio-CD-ul original cu care a fost echipa masina mea, Logan Ambition 2007:
                - blaupunkt cu fata detasabila.

                S-a dat Blaupunkt-ul de mai sus.
                Last edited by Silviu; 30 March 2012, 23:13. Reason: Automerged Doublepost
                I have no special talent. I am only passionately curious.

                Comment


                • #68
                  Alo Kiya...auzi ????
                  Cum e viata asta ...am intrebat in stanga in dreapta, pt. un cd player original, acum 2 saptamani, daca va vine sa credeti, CD player-ul i-a fost furat unui coleg de servici, si omu a vrut tot original, am tot intrebat, pana am gasit la un alt amic, un mp3 original de logan, care i la vandut....asa ca Silviu poti sa-l donezi sanatos....

                  Comment


                  • #69
                    Eu am momentan Blaupunkt-ul original cu care am cumparat masina.. singura lui buba e ca e cu caseta.. si capul de citire e obosit bine.. deci nici varianta cu caseta adaptor nu mai sta in picioare.
                    You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                    Comment


                    • #70
                      nu trebuie caseta adaptor, e de ajuns o chestie de'aia care emite pe FM.
                      Dar nu ciurucuri de 10 lei.
                      Poti merge in real, selgros, etc si iei la 30 de lei ceva bun

                      Comment


                      • #71
                        Pai Silviu are CD-Player....sau ????

                        Comment


                        • #72
                          Scrie la postul #67 ca la dat, in pana mea mai citeste si tu...
                          sigpic #

                          Comment


                          • #73
                            Kiya, mp3-iul meu este inca de vanzare

                            Comment


                            • #74
                              Coco, şi al meu e de vanzare, dar ea vrea moca.

                              Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner

                              Comment


                              • #75
                                Ce e moca, place romanului

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google