Propuneri Pentru Co-organizator Pentru Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    fara sa supar pe ceilalit mentionati de mrv,votu meu merge spre b 13 DHP....ca a si postat si isi asuma responsabilitatea asa cum a si mentionat...

    Comment


    • #17
      mai 2 voturi
      sigpic #

      Comment


      • #18
        Si eu as fi interesat, dar ma intereseaza si cam ce ar fi de lucru, sa stiu in ce ma bag
        Pana atunci raman la stadiul de fotograf

        Comment


        • #19
          chiar tu vorbesti care ai fost moderator pe anumite forumuri ... nu cred
          sigpic #

          Comment


          • #20
            Eu as fii interesat ..... As dori si ceva de detalii legate de functie ...
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by adimrv View Post
              chiar tu vorbesti care ai fost moderator pe anumite forumuri ... nu cred
              ai, una e o "functie" de moderator, care o am si in prezent pe destule forum-uri, si alta e Organizator de Intalniri, sunt chestii care nu se prea pupa

              In fine... eu zic sa mai astepti sa vezi care mai sunt propusi, apoi sa faci un pool cu toti

              Comment


              • #22
                Votez pt. b 13 dhp
                ...byAdi.Schumi_tm
                TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

                Comment


                • #23
                  TM24ADY.... Tie ce sa iti luam votu tau in considerare cand tu nici macar nu vii la intalniri ???? Aici e vorba de voturi din partea celor care chiar vin ..........nu cei care vin o data ....isi pun niste stikere sa fie "In trend " si nu mai vin deloc ....ca is destui asa !

                  Fara suparare ! Dar asa e !
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Vin cand am timp si cand vreau la intalniri.Stikerele stai linistit ca cel de pe luneta e dat jos si va fi dat jos si cel de pe parbriz.Daca asa merge treaba cel mai bine sa nu imi fie luat votul inconsiderare.
                    Last edited by TM24ADY; 30 March 2011, 10:34.
                    ...byAdi.Schumi_tm
                    TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

                    Comment


                    • #25
                      TM24ADY....Tie de ce sa iti luam votu tau in considerare cand tu nici macar nu vii la intalniri ???? Aici e vorba de voturi din partea celor care chiar vin ......nu cei care vin o data ....isi pun niste stikere sa fie "cool" si nu mai vin deloc !

                      Fara suparare ! Dar asa e !
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        matule, al doilea post al tau este ecoul?
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #27
                          Nu sunt "TARE dornic" mama draga ....si referitor la mesaj ...asa e ....ideea e ca voturile ar trebui sa vina de la cei care cu adevarat vin ......ca de alte functii o mai fost candidati ....care o ajuns si degeaba ......nui mai vezi
                          Ps: nu ma fa sa postez mesaju tau de pe PM
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Asta e mesajul meu de pe PM :
                            "La intalniri vin cand am timp si chef.Stikerele au fost puse cand veneam des la intalniri,acum nu il mai am pe cel de pe luneta si cu siguranta va fi dat jos si cel de pe parbriz.De ce te agiti asa? "
                            ...byAdi.Schumi_tm
                            TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

                            Comment


                            • #29
                              matu', sari calu'!
                              ca sa ne intelegem, forumul e pentru toata lumea, intalnirile sunt pentru toata lumea. intalnirile nu sunt obligatorii, vine cine poate, cand poate si daca vrea. cu atitudinea ta matule tai elanul oricui de a mai intra pe forum si cu atat mai mult sa mai dea pe la intalniri.
                              tu aplici principiul "nu esti cu noi, esti impotriva noastra". lasa omul sa-si exprime parerea/votul, este dreptul lui ca si user al acestui forum.
                              astea fiind zise, punct pe acest subiect.

                              on topic: daca "bhp"-ul vrea functia si mrv'u il vrea ca si ajutor, e ok si din partea mea.
                              ce implica functia de organizator... sa ajute un mrv la organizare, sa vina cu idei de a atrage useri noi si de ai pastra pe cei vechi. va tine locul de organizator cand organizatorul este indisponibil, anunta un mrv sau un moderator de ceva nereguli, offtopic, aplaneaza conflicte... intr-un cuvant un mic sef acolo care face ordine si disciplina si mai ales sa reprezinte interesele userilor.
                              Last edited by crististreulea; 30 March 2011, 11:34.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • #30
                                Cel mai bine e fara organizator si co-organizator.Se stie cand sunt intalniri,cine vrea si poate,merge cine nu,nu.Si asa sigur nu o sa mai fie contradictii si polemici.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google