Propuneri Pentru Co-organizator Pentru Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    brava :> dusmanii ce spun ?
    sigpic

    Comment


    • #62
      ms, ms, boris te rog nu incepe

      Comment


      • #63
        Se inchide.
        sigpic #

        Comment


        • #64
          redeschis la cererea lui TM80MAT
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #65
            Eu consider ca functiile de Organizatori si Co-organizator nu sunt luate in serios sub nici o forma . Pe Mrv ca organizator , il mai inteleg uneori .Nu am nimic cu el . Dar pe Razvy nu il inteleg sub nici o forma . De aceea sa luat Danic de el . Sa nu mai zic ca are deja antecedente .

            Se poate viziona pe sectiune intalniri atitudinea lui .

            Propun Co-Organizator pe DANIC
            sigpic

            Comment


            • #66
              Of....iară, Si razvy e ok daca e asa acid asta se datoreaza tineretii si poate ca pune si un pic de suflet, asadat MAT-ule mai bine ne-am gandii cum sa resuscitam LCT ca mie mii se pare ca moare incet....PS eu nu vreau sa fiu nika.

              Comment


              • #67
                lume buna, MAT-ul asta e ofticat pentru ca:
                1. nu l-a iubit de mult muierea.
                2. pe langa asta, e suparat ca nu i-am organizat azi intalnirea la galerie, cum voia el.
                3. Mai e suparat pentru ca nu am fost azi la intalnire, dar nu-i pasa de faptul ca unii au copii, si mai sunt cu ei prin spitale!

                L-as injura in toate felurile, dar nu vreau ban, asa ca il injur in alta parte, iar aici....... multa multa sanatate

                Renunt la functie, cu conditia sa o ia MAT-ul, poate el ne ajuta mai mult si e disponibil mai des la telefoane.
                Poate cu ocazia asta o sa barfeasca mai mult
                Last edited by Razvy; 26 May 2013, 20:10. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #68
                  Danic nu vrea nu se aude.... sa trecem la alcineva, poate mat?
                  sigpic #

                  Comment


                  • #69
                    Raspunsul la postul tau , se afla pe sectiunea de discutii banatene, acolo unde ii este locul .


                    Nu doresc functia ta Razvan . O sa il rog pe Adi (Mrv) sau alt moderator , sa stearga primul rand din acest post deoarece este offtopic . Asa mi se pare de cuviinta .
                    Last edited by TM80MAT; 26 May 2013, 22:43.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      propun pe MICUTZU


                      PS; si daca nu vine lumea ia bataie )))

                      Comment


                      • #71
                        E bun micu, e inalt si ii vede pe toti, da si eu il propun
                        sigpic #

                        Comment


                        • #72
                          cum am propus pe fb asa o fac si aici. propun pe kiya co_organizator chiar daca nu a fost pe la intalniri in ultimul timp. asa cum ea avea motivele ei asa si restu chiar daca nu recunosc.

                          Comment


                          • #73
                            probabil o sa-ti dea si tie XP-ul raspuns asa cum a mai dat: "Oamenii noi nu au ce cauta la organizare"

                            Comment


                            • #74
                              cred ca xp u e destul de mare sa gandeasca singur si sa nu aibe nevoie de purtator de cuvant asta e una si doi...nu mai fi suparat ca faci riduri

                              Comment


                              • #75
                                Nu sunt suparat deloc, am altele mai importante pe cap, spre deosebire de altii am familie si copil de crescut, organizarea o faceam de placere.
                                Dar nu mi se pare normal sa vina unu/una nou(a) sau cineva care nu a mai fost la intalniri de o caruta de timp pe post de organizator, cand nu are habar de nimic din ceea ce s-a intamplat in ultima vreme. Si aici nu cred ca sunt singurul
                                De ce nu il propui pe micutu sau danic, care au ceva vechime in club si participare la intalniri? pana si Coco ar fi bun.
                                In fine, nu ma mai stresez ca nu am cu cine. o sa se faca "n" intalniri in "n" locatii diferite pentru ca asa viseaza unu-altu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google