Help Dragos Donatii pentru el ! ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Lista cu cei care au donat pentru Dragos si bani sunt la mine.

    1 Danic xx lei
    2 adimrv xx lei
    3 crististreulea xx lei
    4 Goporichy xx lei
    5 Mic15UTU xx lei
    6 crististreulea xx lei
    7 Valeriuciprian - din Galati xx lei

    Total = 175 lei

    Va asteptam pe toti care doriti sa ajutati o persoana cu mari probleme.
    sigpic #

    Comment


    • #62
      Rog solutie/sfaturi ce facem cu Ajutorul pentru Dragos ?

      Sunt adunati 175 lei.

      Persoanele care au donat vor sa stie ce se intampla cu banii si eu nu stiu ce sa le raspund.
      sigpic #

      Comment


      • #63
        i-ai investit in masina, stiam eu, huooooaa
        lasand gluma la o parte, din punctul meu de vedere acest proiect a esuat bigtime.
        a fost interes din partea unora care au facut ceva pentru a pune in aplicare acest proiect, doar ca nu au avut suport din partea celorlalti.

        din punctul meu de vedere: returnat banii
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #64
          Yo zic, daca mai putem strange ceva, sa incepem sa cautam o casa de copi,i sau ceva de genu.....este mai simlu sa mai adunam ceva....

          Comment


          • #65
            Avand in vedere ca nu mai e mult pana la craciun, sugerez sa se stranga ceva mai multi bani, sa se faca "propaganda" daca pot sa-i spun asa, si sa se vorbeasca la intalniri, eventual sa face si ceva afise sa le punem pe geamuri ca la regionale, sa incercam orice ca sa strangem ceva banuti si sa mergem la o casa de copii.
            Eventual chiar am putea ajuta o gradinita care merge mai rau.

            Comment


            • #66
              sau un liceu ... ca poate se fac conditii sa ia bacu
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #67
                "ar mai fi varianta sa ajutam o sectie de politie, sa le cumparam benzina ca sa aiba si ei sa ajunga la un apel de urgenta"©

                Razvy tata, din cate stiu tu ai mult timp liber. ia ocupate si cauta o casa de copii unde sa aplicam teorema conspiratiei si sa-i fericim de craciun. incearca sa nu gasesti o casa cu 100 de copii unde sa le ducem 2-3 kg de saloane si sa zicem ca macar am incercat.


                Cristi_Xp: le facem o statuie macar http://www.timesnewroman.ro/politic/...la-bacalaureat
                Last edited by Cristi_Xp; 12 September 2011, 23:50.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #68
                  Streulea, de cand lucrez, stau cam prost cu timpul liber. In plus, am putea sa le ducem si ceva jucarii, hainute, etc. Sigur avem toti pe acasa.

                  XP-ule, ma gandeam la acele scoli care sunt praf, cu pereti crapati, etc, dar unde totusi copii merg si chiar invata. Nu vorbesc de CNB, Loga, etc unde sunt doar ....., asta pe langa copii de bani gata

                  Comment


                  • #69
                    mi se pare oarecum deplasata sugestia .
                    Referitor la dragos , eu am si uitat si nimeni nu mi-a adus aminte ca se strang bani pt el ,dar vad ca degeaba s-au strans ...Oricum proiectul era mort din fasa
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #70
                      Deci o solutie ar fii sa dam banii inapoi si alta sa continuam pentru o cauza de gen casa de copii/scoala, va rog sa tratam situatia ca pe una reala si serioasa. Multumesc.

                      Eu am o sugestie, adica din cate stiu eu Dragos doarme in masina (matiz) si cred ca nu are RCA-ul facut din lipsa de bani, sa platim Rca-ul pe 6-12 luni din banii stransi.
                      sigpic #

                      Comment


                      • #71
                        eu as putea sa il fac la astra si sa-i fac reducere tot comisionul meu, adica 12%
                        Dar intrebarea e, foloseste masina ?
                        Daca o foloseste doar sa doarma in ea, nu are rost :|

                        Comment


                        • #72
                          Probabil Dragos are un numar de telefon, rog pe cei in masura sa-mi trimita sms cu numarul lui Dragos. Multumesc anticipat.
                          sigpic #

                          Comment


                          • #73
                            Atentie !

                            Daca pana la sfarsitul lunii Septembrie nu se vine cu o solutie/propunere valida si Agreata in special de useri care au donat, dau banii inapoi la toti cei care au donat
                            sigpic #

                            Comment


                            • #74
                              dragos a avut accident a pus cineva frana in fata lui si nu s-a mai oprit neavand asigurare si itp a fugit...(cristi)

                              Comment


                              • #75
                                cu produsele chimice pentruvopsitorie, atat pentru masina lui si cea a celui pe care l-a lovit, il sustin eu (le primeste fara bani)..problema e ca ei sa se inteleaga amiabil...
                                CostiAdam
                                Vopsea pentru orice marca, tip de masina
                                Recomand vopsitori

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google