Traficul Timisorean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    am luat o suma de bani si am last-o sa plece....ma batea gandul s-o trag dupa masina vreo 3 km
    sigpic #

    Comment


    • #62
      nu mhey, cum sa o tragi dupa masina? o tragi pana se consuma
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #63
        nu mai, dupa 3 km o pun in portbagaj si blanaaa la ivecoo
        sigpic #

        Comment


        • #64
          deja aberezi mane,iveco ,huh auzi la el
          sigpic

          Comment


          • #65
            cu ea in porbagaj, desigur ca aberez ca altfel faceam...
            ps. atentie acolo unde se desparte 4 de 5 in spre liceu spiru haret,industrial 6 luneca rau , era sa ma duc in bordura
            Last edited by adimrv; 17 December 2009, 21:52.
            sigpic #

            Comment


            • #66
              mai fratilor,cum se circula in Timisoara ? zici ca e razboi, daca si maine e asa imi pun lanturi pe gume
              sigpic #

              Comment


              • #67
                hai mah nu te caca pe tine, se poate merge cu gume de vara si fara lanturi. numa sa nu te fure peisaju' si sa-i dai cocs . apropo, azi tucai pe unu-n cur, dar nu s-a ales cu urmari nici la mine nici la ala. ne-am dus sincron la semafor, boul franase pe galben si eu dupa el. asta a trecut de semafor, a prins cu fata asfalt si s-a oprit. eu m-am oprit in curu' lui
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #68
                  Scuze ca ma bag, dar din cate vad eu, Seba, ai experienta. Pentru tine a fost mizilic giugiulitura aia. Esti obisnuit
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    )
                    nu mhey, seba e obisnuit sa le intoarca cu roatele in sus, nu cu pupaceala in dos.
                    de 2 ore de pe geamul de la job vad coloana de masini in ambele sensuri bara la bara, adica punctele cardinale - badea cartan
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #70
                      asa e crististreulea, pt seba "tucatul " e ceva nou, nu e obisnuit
                      sigpic #

                      Comment


                      • #71
                        nu e nici asta nou, mai...
                        oricum, vorba lu' iamagi, e light...pe langa rasturnarile de situatie...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #72
                          deci seba ne dai sfaturi ca merge cu cauciuce de vara dar tucai pe unul..

                          ps. nu ma cac pe mine
                          Last edited by adimrv; 21 December 2009, 19:33.
                          sigpic #

                          Comment


                          • #73
                            daune ? iai dat asigurarea? sau lai omenit cu un ceai cald si un langos cu brinza
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              mah, merge, numa sa nu te bazezi pe ala din fata ca nu franeaza brusc si fara motiv. am zis clar ca nu tre' sa te fure peisajul si sa-i dai cocs, voi nu, ca vaca zboara si betmen se taraste ca rama...numai de misto sunteti buni...m-ati dezamagit...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • #75
                                taree asta cu traficul timisorean blanaaaaaaaaa
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google