Zone Cu Radar !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Din cate stiu eu radarul mobil te ia din fata,iar camerele fixe din spate.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #17
      Azi statea tm11eea la pinda cum vi din lipovei si mergi pe linga unitatea militara inspre aradului colt cu omv`u si drumu ce duce in spate la real.Parca e limita de 30 acolo si cind am vrut sa depasesc si eu ca un om necajit pe ploaie am vazut ca au de lucru cu un alt sofer
      sigpic

      Comment


      • #18
        Zone cu radar

        Vineri am fost la Arad si erau fratii la panda in trei locuri... La cabana de dupa intersectia cu Sannandrei, pe sensul de mers dispre Timisoara, era Vento-ul alb, mai incolo unde se construieste ceva pe dreapta era Logan-ul albastru EEI tot pe sensul dispre Timisoara, iar in ultima parcare inainte de a iesi din Timis era un Logan de la Politia rutiera pe sensul dispre Arad. Dupamasa, la intoarcere mai era doar cel de la cabana

        Comment


        • #19
          Pai mai e un thread deschis ...Eu lam deschis dar nu ati bienvoit sa postati acolo

          Comment


          • #20
            Esti necajit ? las ca o sa postam si la tine
            sigpic

            Comment


            • #21
              Duminica dimineata este radar la Voila, langa Fagaras...
              Am citit undeva, nu mai stiu unde, ca exista un fel de folie transparenta care se lipeste pe placuta cu nr de inmatriculare si care reflecta blitul de la camerele mobile. Ati auzit ce asa ceva?

              Comment


              • #22
                si daca te prind iti iau talonu
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Asta auzisem si eu.. Ma intreb cum insa ar putea sa te prinda/??

                  Comment


                  • #24
                    La mine a durat 6 luni pana am primit instintarea prin posta si nu era amenda, ci doar cereau sa spun cine a fost la volan si ca a fost filmat de ap radar cu viteza peste limita kegala

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by boris View Post
                      Azi statea tm11eea la pinda cum vi din lipovei si mergi pe linga unitatea militara inspre aradului colt cu omv`u si drumu ce duce in spate la real.Parca e limita de 30 acolo si cind am vrut sa depasesc si eu ca un om necajit pe ploaie am vazut ca au de lucru cu un alt sofer
                      Aceeasi masina sta de obicei la panda pe Aradului in statia lui 17(inainte de OMV unde incepe zona cu limitare la 70). Banuiesc ca e vorba de Logan-ul albastru egee,inainte parca avea alte numere ZZP parca sau era altu',dar tot acolo statea la panda.

                      Comment


                      • #26
                        Sau trezit gabori Fac luna asta raziii prin oras dar si pe drumurile jud din Bihor la Greu!!!!!!!!!!!


                        Comment


                        • #27
                          Mai nou in fiecare seara mare filtru radar in fata la carffour colentina(mi am luat si o amenda)

                          Comment


                          • #28
                            Oameni buni, e pentru Timisoara sau/si imprejurimi thread-ul acesta :P

                            S.
                            I have no special talent. I am only passionately curious.

                            Comment


                            • #29
                              Ce rau esti baaaaaaaaaaaaaaaaaaa lasa lumea sa posteze
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Pe traseul Sibiu - Rm Valcea - Pitesti - Bucuresti - Constanta exista radare fixe?
                                Cine stie de asa ceva?
                                Ps: V-ati prins...Merg la mare.
                                Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google