Comunitara face razii la stadion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mai dar mai nou nici nu te mai poti besi in orasul asta de camere de luat vederi.
    mosii si babele decat sa sune la 112 mai bine si-ar rezerva un loc pe buziasului la cimitir din timp pana nu creste pretul.
    cand e meci la stadion nu-i deranjeaza galagia huliganilor si a betivilor?sau reflectoarele lui marian iancu?
    am dus azi pe cineva de la stadex si zicea ca cineva care candideaza la primarie a promis pe bune o pista pentru timisoara unde sa se dea amatorii.
    eu am umblat in tari europene si nu exista loc unde sa nu fie street raceri.pana si prin sate se stiu fiecare cu bolizii lor si incing noaptea motoarele fara sa aibe probleme.

    Comment


    • #17
      Sunt de acord cu suru: bine ca vrea politia sa dea bine in fata locatarilor din zona aia sanctionandu-i pe driveri in loc sa aiba grija sa nu mai fie talharii, omoruri si violente domestice sau alte d-astea...Nu zic ca nu trebuie sa respectam legea, dar nu cred ca facem atat de mult rau ca altii-vezi imaginile din cluj de saptamana trecuta cand cameremanul jandarmeriei a fost batut la greu de suporterii U cluj

      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • #18
        Nu va suparati pentru atitudinea mea de "mos" insa una e sa turezi motorul pana la 100 la ora in a I a (daca nu explodeaza) si alta e sa turezi te duci pana in capat, te intorci, iar turezi si tot asa... eventual si sa fie vro 20 de masini si sa fie toate cu "turbo" in talon si sa se auda si scartaieturi de cauciucuri.

        e enervant mai ales seara tarziu, daca ai avut o zi grea si vrei sa tragi un somn d-ala adanc. Pai nu poti. I-as lasa in pace o noapte, doua , dar in final as suna la politie. Gasiti-va un loc inafara orasului si rupeti cauciucurile acolo.
        Imi pare rau daca atitudinea mea va jigneste insa e democratie pana la punctul in care sunt deranjati oamenii cu atat mai mult niste sute de oameni, fie ei babe, mosi sau tineri.

        Numai bine.
        Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
        Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

        Comment


        • #19
          Seba eu am C-u si va ajut cu placere daca faceti rost de o raba dar pana sambata/duminica cand plec spre italia cu loganelu,daca nu cand ma intorc.

          Comment


          • #20
            Hai ma la voi chiar asa crazy ii politia comunitara La noi in cluj la sala sporturilor de mai bine de 1 an se desfasoara curse ilegale.. si politistii nu iau nici o masura.. din cand in cand mai vin pe acolo.. da asa cam odata pe luna Dar.. nu dau amenzi nu fac nimic doar se pun in mijloc sa nu mai poata circula in rest ii ok. Deci.. concluzia calmativa dalmatienii)
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #21
              Aveti grija ca andrei.avasi sta pe langa stadion ...si o sa va dea in gat !!!!

              Comment


              • #22
                Bine face politia, e drum public nu circuit.
                sa nu intelegeti aiurea, dar, din pacate, roamanii pot fi civilizati doar cu ciomagu.
                puneti mana de la mana, faceti un circuit sau inchiriati o parcare o data pe saptamana si faceti ce vreti, fara sa puneti in pericol si vietile altora.
                Last edited by crististreulea; 15 May 2008, 13:19.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • #23
                  Politia vrea si ea sa se bage in seama dau ei de cineva cu bani sii ii pune cu botul pe labe....ne strangem si noi aici in resita si au venit gaborii... este unul cu un seria 6 tatal lui are Fanimexu ...s-a dat jos din masina a inceput sa-i injure ...gaborii mai cata isi cereau scuze ....asa ca sa lase aia figurile ca vor fi ei pusi la punct pana la urma

                  Comment


                  • #24
                    Deci sunt ANTI ! CELOR CARE TIN CU MOSII DIN ZONA DE LA STADION SI ANTI celor care au postat in favoarea lor hua ca nu suntem toti miliardari sa punem mina de la mina pt a ne face un loc de dat,in schimb mosii si babele siau trait deja viata.. sau varianta nr 2 azilu frate ca locurile de veci sunt scumpe
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Bineeee Boris !!!
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Offtopic: voi sunteti normali ???
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          huliganiiii !!!
                          Attached Files
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by boris View Post
                            Deci sunt ANTI ! CELOR CARE TIN CU MOSII DIN ZONA DE LA STADION SI ANTI celor care au postat in favoarea lor hua ca nu suntem toti miliardari sa punem mina de la mina pt a ne face un loc de dat,in schimb mosii si babele siau trait deja viata.. sau varianta nr 2 azilu frate ca locurile de veci sunt scumpe
                            nu uita ca si tu o sa ajungi batran si sper sa nu ajungi intr-un azil uitat de copiii care sa-ti spuna, mars la azil ca ti-ai trait viata.

                            cand o sa mai cresti o sa-mi dai dreptate....gandeste-te ca ai si tu parinti, bunici, sua ai fost cumva conceput in laborator?
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • #29
                              N-a fost conceput in laborator, numa ca nu prea gandeste inainte de-a deschide gura. iar o fi vorbit "iarba" din el
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • #30
                                E de inteles pasiunea pentru curse ilegale asta in contextul in care Romania nu are circuite amenajate cum e cel din Germania, Nurburgring (chiar si acolo mor oameni btw). Insa pe strazi sa se adune toti smecherasii pe mine cel putin ma revolta. Daca am chef sa trec cu masina pe acolo ? Fac pariu ca toti o sa tipe "hai ba mai repede" eventual si o palma pe capota sau portbagaj sa se faca intelesi.
                                In loc sa mergeti frumos si sa cereti politiei sa va lase sa faceti curse intr-un loc amenajat de ei asa cum trebuie, ambulanta, politie, etc. . Nu ar fi prima data cand politia ar fi de acord , daca asta duce la reducerea de curse ilegale...

                                Asa ca in timpul in care stati aici sa va plangeti de toti mosii si babele care au tupeul sa vrea sa doarma linistiti, puteti sa va faceti cererea, foarte frumos. cu atat mai mult ca sunt 'tipi in seria 6 la care politistii isi cer scuze' .

                                Cat despre faptul ca nu asigura ordinea publica noaptea, ca sunt manglitori si violatori liberi pe strazi, pai aia nu e treaba politiei rutiere. politia rutiera e pentru cei cu curse ilegale, pentru vitezomani si pentru femeile care habar n-au ca dreapta se face de pe banda I nu de pe banda a II a (scuzati dar azi am pierdut un semafor eu fiind a doua masina, in fata o tipa care s-a trezit in ultimu moment). Deci politia isi face treaba doar. Ba chiar mai mult voi ii platiti sa faca asta, din salariul vostru, prin intermediul impozitului.

                                Deci dupa cum am zis, se intelege motivul pentru care exista curse ilegale, insa daca stiti ca sunt ilegale, n-ar trebui sa va plangeti. Pentru ca voua nu vi se ia nici un drept , voi luati dreptul altora de a avea o seara linistita.

                                Si nu, nu stau pe langa curse si sun la politie insa si aici se mai nimereste unu care sa tureze si sa scartaie rotile si ma enerveaza la culme, daramite sa fie 20-30 de masini.
                                Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
                                Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google