Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut,

    Stie cineva de unde pot sa cumpar si eu niste suporti de numere cu logan club? Are cineva de vanzare?
    Logan laureat 1.2

    Comment


    • Cumpar difuzoare

      Salut

      Cumpar difuzoare de Logan originale ramase din modernizare. Astept oferte.
      Plata pe loc si livrare in Timisoara daca ne intelegem
      Multumesc

      Comment


      • am 2buc difuzoare originale logan pret negociabil 0766682807 sau cry_b88

        Comment


        • achizitionat fulda montero de la mariuswxr, marfa de calitate pret bun
          sigpic

          Comment


          • Se vand jante aliaj pe 18" in 5 prezoane pt seria 3 bmw pisicuta, in stare f buna nu bat, pret 250 neg
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by boris View Post
              achizitionat fulda montero de la mariuswxr, marfa de calitate pret bun
              Ma bucur ca esti multumit.

              Anuntul este valabil in continuare, mai multe detalii la 0723187386.

              Comment


              • Pentru cei care doresc sa-si schimbe lumina de la climatizare, acum se poate un pic mai "civilizat", adica led-urile for fii puse pe PCB ( ca in poze )
                Binenteles, ca si la ceasuri si butoane se pot schimba, in ce culori doriti....
                La climatizare pretul e 70 lei ( montaj inclus )
                Bord 70 lei
                Butoane 20 lei ( 4 buc. ), 10 lei ( 2 buc. )
                Attached Files

                Comment


                • Originally posted by ZUZUTMX View Post
                  VAND UNA BUCATA ALARMA COBRA 7897,FOLOSITA DAR IN STARE FUNCTIONALA,SE LEAGA PE TELEC. MASINII.PRET 100 LEI.(in timisoara)

                  [ATTACH]339241[/ATTACH]

                  [ATTACH]339242[/ATTACH]
                  sunt eu curios de alarma. ti-am trimis mesaj privat.
                  mihu.petru@yahoo.com

                  Comment


                  • care are niste jante cva? contactatima urgent

                    Comment


                    • am de vanzare CAMERA FOTO SAMSUNG ES80,SIGILATA,CU ACTE,GARANTIA E DE 2 ANI,DETALIILE TEHNICE LE GASITI PE NET;PRET: NUMAI 300 RON

                      Attached Files

                      Comment


                      • Fara suparare, dar pe net, pe langa specificatiile tehnice, am mai gasit si pretul de 252.74 lei....nou nouta.

                        Comment


                        • danic alea ledurile ptr clima mar interesa
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by danic View Post
                            Fara suparare, dar pe net, pe langa specificatiile tehnice, am mai gasit si pretul de 252.74 lei....nou nouta.
                            nu cred cai cazul sa comentezi tu pretul pe care il cer eu;daca vrei sa cumperi dela mine sau din alta sursa e treaba ta;pe acest THREAD uni ofera spre vanzare diverse obiecte si altii care sunt interesati cumpara sau nu;nu cred ca am nevoie de observatiile tale legate de ceea ce vand eu;daca vrei sa-mi comunici oferta ta sau alte lucruri dami PM,e cel mai simplu lucru,asa fac baieti educati.

                            Comment


                            • "8. Nu agreem preturi mai mari decat pe piata sau oferte de produse care nu se aseamana descrierii din thread-ul de vanzare."Teparii" vor fi penalizati.Inainte sa postezi cauta pe un motor de cautare pretul real al produsului.Aceasta regula este valabila si pentru cumparator dar si pentru vanzator."

                              Ai citit si tu regulamentul de la bursa generala ? Cum poti vinde un produs mai scump decat pe piata? Camera aceea ajunge la 250 lei nou nouta in magazin.Aha,sa taca toti,poate se nimereste vreunul care pune botul.Mai scrii si cuvantul "NUMAI" parca cine stie ce reducere faci.Daca reusesti sa o vinzi cu 300 lei userii de pe site au ceva de invatat despre cum se "da un tun".
                              Last edited by karlos12; 1 December 2011, 20:45.

                              Comment


                              • Hai sa nu fim Rai, poate nu toti citim Regulamentul de ne plictisim, se mai intampla sa gresim
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google