Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi, daca aveam bani o luam cu ochii inchisi

    Revin si eu cu ale mele:

    MP3 player Kenwood 4x50 - 150 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.) Negociabil (Momentan e rezervat pt Alex)
    DVD auto - 800 RON (momentan rezervat pt gimivasile) E cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme)
    Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 550 RON (500 fara card) garantia e pana in 12.07.2013
    2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute Detalii AICI! - 50 RON/bucata
    Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 1000 RON. Laptop-ul are tasta punct sarita, dar functioneaza perfect. Pretul este usor negociabil si asigur la el si o garantie de 6 luni.
    4 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, si se vand la 40 RON/bucata.
    Pe langa cele enumerate mai sus, adaug un kit Xenon de 35, temp. culoare 6000K la 300 RON usor negociabil.
    Un scaun auto pentru copii Osann Nania Racer SP 9-36 Kg 250 RON. Scaunul e ca nou, a fost folosit putin, acum zace, ca nu are cine sa circule cu masina (pieton 2 luni + masina facuta bucati )

    Se mai adauga 2 tablete ePad de 7", noi noute, aduse din spania, la 400 RON/bucata pana duminica, apoi pretul urca inapoi la 450.
    Last edited by Razvy; 1 May 2012, 00:03.

    Comment


    • Originally posted by karlos12 View Post
      Vand un aparat de aer conditionat Alaska Mac9010 folosit foarte putin.
      Functii: aer conditionat, dezumudificare, ventilare.Putere : 9000BTU, clasa energetica A.
      Pret 430 ron.
      Interesant, dar exact aceeasi imagine a aparatului e si pe okazii, numai ca cel ce o vinde e din bucuresti ??? e unu si acelasi aparat ???? nu ca model si ca cel ce e pus in vanzare????
      As pune link-ul dar nu stiu daca am voie....

      Comment


      • vand bara fata logan berlina ! pret 100ron PICT0001.jpg

        PICT0002.jpg

        PICT0003.jpg

        PICT0004.jpg
        tel: 0729 450 815

        Comment


        • daca nu are bara nimic rupt, o vreau eu

          Comment


          • bara nu are nimic eu am schimbat-o cu cea de mcv !

            Comment


            • pt coco ce an e anvelopa la 130lei

              Comment


              • Originally posted by danic View Post
                Interesant, dar exact aceeasi imagine a aparatului e si pe okazii, numai ca cel ce o vinde e din bucuresti ??? e unu si acelasi aparat ???? nu ca model si ca cel ce e pus in vanzare????
                As pune link-ul dar nu stiu daca am voie....
                Nu am mai stat sa-i fac poze, asa ca am cautat o poza pe net cu modelul, gasind-o pe aceea. L-am vandut unor studenti din Complex care aveau probleme mari cu caldura solara.

                Comment


                • Cauciucu este de pe roata mea de rezerva si nu e prajita sau mai stiu eu ce...
                  Attached Files

                  Comment


                  • Vand un Samsung E1170 in stare foarte buna.Liber de retea. Pret 50 de lei. Bonus: un cititor carduri usb.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Vand MP3 KENWOOD, nu are nici o problema vreau sa-mi iau altceva....pret 100 lei.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Are mufe sau are firele si trebuie sa leg eu la mufe ??
                        http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

                        Comment


                        • Are tot cei trebuie ca sa fie pus pe masina...eu l-am luat sus ca sa-i fac poze....

                          Comment


                          • Citat:
                            Original a fost postat de ovidiut
                            tubul este mic, pentru cei care vor un bass rezonabil in masina este numai bun, ocupa putin spatiu in portbagaj.pretul este 150 ron ambele.
                            Vand tub bass xb-12ahx 130w (4o) sub-tube pasiv kevlar sal 12" + amplif auto sal wrc200; 2/1 canale putere la iesire:2x120w(2 ohmi) sau 2x70w(4 ohmi) poate fi legat in punte : 1x220w(4 ohmi) etaj final hifi cu mosfet-uri etaj alimentare mosfet 3 moduri de fuctionare: Joase , joase+inalte si in banda larga frecventa de taiere reglabila indicator led bicolor semnal de intrare reglabil de nivel jos pana la 6v dimensiuni : 270 x 50 x 180 mm(preturile impreuna noi sunt in jur de 450 ron detalii pe http://www.electronika.ro) se poate face proba, produsele sunt inca in garantie.

                            doar 150 ron





                            sau vandut

                            Comment


                            • Revin din nou cu ale mele:

                              1. MP3 player Kenwood 4x50 - 100 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.) (Momentan e rezervat pt Alex)
                              2. DVD auto cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme) - 800 RON
                              3. Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 500 RON - garantia e pana in 12.07.2013
                              4. 2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute Detalii AICI! - 50 RON/bucata
                              5. Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 1000 RON. Laptop-ul are tasta punct sarita, dar functioneaza perfect. Pretul este usor negociabil si asigur la el si o garantie de 6 luni.
                              6. 4 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, si se vand la 40 RON/bucata.
                              7. Un scaun auto pentru copii Osann Nania Racer SP 9-36 Kg 250 RON. Scaunul e ca nou, a fost folosit putin, acum zace, ca nu are cine sa circule cu masina (pieton 2 luni + masina facuta bucati )
                              8. 2 tablete ePad de 7", noi noute, aduse din spania, la 400 RON/bucata

                              Comment


                              • Cumpar Huse Logan, nu stiti cine vinde asa ceva? Sunt din Timisoara. Am noul logan cu bord in 2 culori, si as vrea sa imi iau huse sa se potriveasca cu aceste culori, dar sa nu fie dealea universale. Ma mai intereseaza si husa volan, si covorase pentru Logan. Ms

                                @Razvy, la ce pret este MP3 Player-u Kenwood? Ms
                                Last edited by Dule; 16 May 2012, 15:50. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google