Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MP3-ul e la 100 RON, scrie in anunt.
    Vezi ca e postat undeva pe forum un anunt al unui tip care face huse din material ca si tapiseria.

    Comment


    • ma refeream la o poza cu el, sau macar modelul, sa stiu cum arata Ms

      Comment


      • din pacate nu stiu modelul, ca e acasa in TM, si poze nu am cu el.

        Comment


        • Pai si nu poti sa cauti modelul pe google? :-D e ca si a lui Danic? Ms

          Comment


          • vand lg optimus one p500 silver folosit 1 an , mai are 1 an garantie,husa silicon,cutia factura cu garantie,casti,cablu date, pret 500 lei negociabil.
            sigpic

            Comment


            • Vand Cass original de la Logan si original de la Solenza. 140 de lei amandoua. Vand toba intarmediara Solenza. 170 lei.

              Comment


              • Salutare!
                Scriu si eu aici, pentru a nu mai face alt topic. Pe langa logan, sunt in cautarea unei masini de promenada, si anume un trabant la un pret accesibil, ca pentru un student. Daca stiti pe cineva care are asa ceva, sau auziti ceva de unul in timisoara sau zonele alaturate, va rog frumos sa-mi dati de stire.
                Multumesc frumos!

                Comment


                • vand dacia 1310 li injectie radio mp3 cu stik si card , cauciucuri de iarna aproape noi , itp 2014 in stare buna de functionare 750 EURO negociabil

                  Comment


                  • Vand Radio Cass Renault. pret 50 de lei. Chiar nu e nimeni interesat?
                    Attached Files

                    Comment


                    • daca ai codul si mufele il iau eu
                      sigpic #

                      Comment


                      • Codul il am, dar mufele nu pentru ca le-am pastrat la cd-player. Chiar m-ai ajuta, pentru ca am nevoie de banuti. Ms

                        Comment


                        • cele de la casetofon la masina, daca este il iau.
                          sigpic #

                          Comment


                          • Nu am cabluri. Dau doar casetofonu cu codul. Este pus pe el codu. Daca esti interesat, ne vedem azi.

                            Comment


                            • Stai sa ne intalegem, fa o poza in spate la casetofon sa vad ce iesire/cabluri are etc si nr mele de tel sunt aici
                              sigpic #

                              Comment


                              • Uite aici cateva poze.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google