Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jantele le dau la 350 de lei. Cauciucurile de iarna Kleber la 100 de lei iar cauciucurile de vara Continental (aproape noi, aprox 3000 km) 300 de lei.

    Comment


    • eu vreau continentalurile de vara vorbim pentru detalii

      Comment


      • din partea mea, si acuma poti sa vi sa le iei

        Comment


        • Vand husa piele tip TOC pt Samsung Galaxy S 1 sau Plus, 30 de lei si rochie de mireasa marimea 42. 400 de lei. Pentru detalii trimiteti PM.
          Attached Files

          Comment


          • Scuze pentru off-topic..dar am nevoie de o informatie: am drum la Timisoara saptamana viitoare si ma intereseaza daca gasesc la voi in zona parc de dezmembrari auto care sa dezmembreze si Logan... Ca la noi in zona nu exista asa ceva
            Multumesc

            Comment


            • Ia legatura cu razvy 0724866325 sau id vyrusu_18

              Comment


              • unde gasesc in Tm inele de centrare pentru jante?

                Dule: daca jantele necesita inel de centrare inseamna ca nu sunt de Logan, pt ce masina sunt? sau specifica ET-ul, pm cu pretul te rog.
                Last edited by VaderTM; 19 November 2012, 22:26.

                Comment


                • VaderTm ai optiunea de PM pentru discutia cu Dule . In timisoara se pot face inele de centrare pentru orice janta . Ia legatura cu Cristi Streulea si te indruma el . Ai topic dedicat cu numerele de telefon .
                  sigpic

                  Comment


                  • Vand 2 boxe Genius Sp-S 350. 2x10 wati, cutie, garantie pana in iunie 2013. Pret 65 de lei.
                    Attached Files

                    Comment


                    • MAT-ule, nu te mai baga tata ca musca. Dule spunea ca are jante de logan, iar omul incerca sa explice ca nu sunt jante dedicate pentru logan avand in vedere ca trebuie inele de centrare.

                      Comment


                      • Razvy eu iti sugeres sa lasi Useru : Sefa Casei . Daca au nevoie de inele clar ca nu sunt dedicate . Mintea cocosului . SI MAI ZIC INCA O DATA : EXISTA FUNCTIA PM . Rog un moderator sa faca curat pe aces topic .

                        Exista PM , se pot face schimb de numere intre cei doi , se suna , se afla detalii ,mai ales ca se afla in aceeasi oras , se pot vedea jantele live .
                        sigpic

                        Comment


                        • bine, lasa ca n-ai inteles ideea. nu e nevoie sa repeti ce spun ca sa para spus de tine

                          up la 473 plus
                          un sistem Altec Lansing VS3251 cu 250 RON sau la schimb cu un sistem 2.1 + diferenta din partea voastra. dau cadou la sistem si o placa de sunet 5.1

                          Comment


                          • sefa casei, ori scrii tu, ori se lasa cu ban pe ambele conturi. limbajul si atitudinea e aceeasi ca razvy, care tocmai ca n-a stiut pana unde sa intinda coarda a fost trimis in vacanta. asa ca domnule razvy, macar de pe contul sotiei, ca sa nu zic de pe contul clona, posteaza frumos, ca ai varianta de vacanta dubla, ori sa-ti mai faci un user, dar asta inseamna automat vacanta tripla samd.
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Seba, hai ca-ti spun si tie acelasi lucru care l-am spus lui valeriu, vrei sa-mi fac alt cont? imi fac alt cont si gata, ca sa nu aiba contul asta de suferit. Se pare ca si pe-aici e cu pile si relatii, altfel nu-mi explic de ce inclusiv posturile unor moderatori sunt sterse de pe anumite topic-uri pentru ca "il deranjeaza" pe cel care a deschis topic-ul. legat de limite, vrei sa ma pun sa raportez toate mesajele care sunt cu insulte iar utilizatori nu au fost nici macar atentionati? Iar altii sunt blocati pentru ca le zic "unora" de la bursa ca au preturi exagerat de mari in comparatie cu piata? Sau se incurajeaza bisnita si eu nu stiu?

                              P.S. Asta e ultimul post, voi face un cont nou de pe care sa pot posta linistit, fara sa comenteze altii.

                              Comment


                              • Imi pare rau de ce se intampla si ma simt vinovat pt produsele pe care le am la vanzare si nu am spus precis ceea ce vand. Imi cer iertare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google