Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Nokia Lumia 710 - 400 lei
    si Blackberry storm 9530 nou - 200 lei.

    La pachet, le dau cu 500 de lei

    Comment


    • Dumi din Timisoara face taxi si trebuie sa de-a jos toate geamurile ionizate, altfel nu i se prelungeste autorizatia.
      drept urmare, da la schimb toate cele 4 geamuri usi si luneta ionizate, cu geamuri normale. GRATIS, schimb la schimb.
      ba mai mult, suporta el toate cheltuielile de schimbare de pe o masina pe alta.
      luneta si geamurile spate sunt ionizate 80%
      geamurile fata sunt ionizate 30%
      sunt ionizate legal, au abtibilde si are hartia care autentifica ionizarea.

      Dumi 0761888019
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Asta da afacere - cine prinde s-a scos. )

        Comment


        • Vreau EU. Support man opera LA masina mea. Imi trebuie pt. Copilasi can nam AC sand. 0757107398

          Comment


          • vai de kilu' limbii romane

            Comment


            • Pardon Me! pt. writing. ma omoara androidul Dumi-san nu raspunde la telefon

              Vreau EU(nush de ce sunt majuscule). Support man opera(am scris manopera) LA(iar majuscule out of the sky) masina mea. Imi trebuie pt. Copilasi can nam (ca n-am) AC sand(am scris samd). 0757107398

              ps: intre timp am dat de cap la setarilor de limba si scris, dupa 2 SMS-uri de neinteles la interlocutor
              Last edited by raoulserban; 19 March 2014, 10:30. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • omul lucreaza de noapte, e de gasit mai pe dupamasa la telefon
                am uitat sa precizez acest mic detaliu
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Boxele sau dat ,sa-ti cante cu placere ..userul ninjoaca
                  Mai raman valabile oglinzile electrice complecte cu oglinzi si mufe la 100 lei
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by tm-65-mir View Post
                    Boxele sau dat ,sa-ti cante cu placere ..userul ninjoaca
                    Mai raman valabile oglinzile electrice complecte cu oglinzi si mufe la 100 lei
                    Da....si se aud ft fain.

                    Spor la vanzare cu restul

                    Comment


                    • Vand urmatoarele:

                      1. Telefon NGS ODYSEA4, nou nout, garantie 2 ani din momentul cumpararii - 450 de lei;
                      2. Telefon Nokia Lumia 710 - 350 lei;
                      3. Camera foto Rollei 700 HD nou cu garantie - 350 lei;
                      4. Netbook Samsung N145 + licenta Windows 7 home + geanta si mouse wireless - 550 lei (are 2 GB DDR3 si HDD de 320 GB);
                      5. Monitor Samsung ls22a100n LED de 22" - 450 lei;
                      6. PB Asrock + procesor dual core + 4GB DDR2 + PV Ati RadeonHD 4650 de 1GB - 450 lei;
                      7. Sistem audio 5.1 Altec Lansing VS3251 de 75W RMS, 250 lei;
                      8. Subwoofer MTX RT12AV, 250W RMS + statie cadou - 500 lei. Poze cu el puteti vedea la my ride.
                      9. Modul DRL pentru H4, 70 lei

                      Toate preturile sunt negociabile, mai putin cel pentru modulul DRL.
                      Last edited by Razvy; 24 March 2014, 18:49.

                      Comment


                      • Vand HTC One S, 600 ron, super ingrijit

                        Comment


                        • Vand Roti compuse din Jante DEZENT L Silver ET 38, 4*100 R15 + cauciucuri Continental ContiEco3 de vara stare foarte buna. Pret 1300 lei. NU ma intereseaza schimburi.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Cat vrei doar pe jante?

                            Sent from my ODYSEA-4 using Forum Runner

                            Comment


                            • salut baieti
                              cu o pereche de triple berlina cu geamurile sparte/crapate ma poate ajuta cineva?

                              Comment


                              • Si eu caut de ceva timp asa ceva

                                Sent from my ODYSEA-4 using Forum Runner

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google