Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aveam eu 80km/h cind se filma
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Ce sa intamplat? Seba e bine?

      sigpic

      Comment


      • Da, seba e ok. citeva vinatai, taieturi superficiale si o durere la coloana de la soc. analizele si radiografiile au iesit ok.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Streulea ! Asteptam si celalalte filmuletze de la pista si cele cu prietenii nostrii de la ARAD nu de alta dar eu dimineatza plec si sper sa apuc sa vizionez si eu ceva :P
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • Asa asa ... vrem filmarile. pacat ca nu am reusit sa ma dau si eu cu mareom, dar a vorbit la telefon juma de ceas. apropo' ce dracu ai vorbit atat la telefonu ala bigman ? Ca nici sa ne luam ramas bun ca lumea nu am putut
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • L-o sunat maicasa)
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • ;-)

                la urmatoare intilnire va fi mai bine si vom avea ocazia sal vedem pe bubu pe post de minge in masina lu bigman )
                Last edited by crististreulea; 30 March 2008, 18:05.
                sigpic

                Comment


                • Ma scuzati ca nu am putut sa ne luam ramas bun ca vb la telefon si nu mi-am dat seama ca plecati toti asa dintr-o data, dar nu-i nimic pt ca vom avea ocazia sa ne reintalnim la urmatoarea intalnire comuna Arad-Timisoara la voi acasa peste 2 saptamani.

                  @Bubu: daca mai stateai vreo 2-3 minute intram din nou pe pista si tu urmai pe locul mortului
                  sigpic

                  Comment


                  • Hahaha sa iti iei o casca de protectie bubule cum au biciclisti cind te vei da cu bigman
                    sigpic

                    Comment


                    • Bubu iti dadeam locu meu din spate , ca mingea saream pe acolo , gigi ii meserie
                      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                      Comment


                      • Gigi one man show pacat ca a venit cu lebenitele si nu sa putut da si mai senzational
                        sigpic

                        Comment


                        • Sorry pt Seba, invatati din greseala lui, ca el sigur a invatat...

                          Comment


                          • Multumim lui Dumnezeu ca Seba nu a patit nimic! Fiarele se mai repara sau se inlocuiesc, omul e mai important!
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • De abia astept sa il vad pe seba back. sper sa fi invatat intradevar ceva. si noi toti. acum sunt chiar curios ce vom invata fiecare din asta. o sa vedem pe threadul ala cu "viteza maxima cu care a-ti condus". cat despre datu' cu gigi o sa mai am ocazia.
                              pana atunci ne vedem peste 2 saptamani in Arad.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Eu credeam ca intotdeauna viata unui om este mai importanta decit o intilnire sau datul pe o pista
                                cred ca era mai bine daca il insoteati si voi pe seba inapoi la tm in loc sa mergeti la sannicolau e parerea mea si o sustin sus si tare
                                si inca o data atentie cum mergeti si pe une mergeti (adica viteza si alea alea) o fractiune de secunda conteaza foarte mult
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google