Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Perfect, poate ne hotaram si mergem mai multi la meci .

    Comment


    • Bine bigman facem vineri seara ora 19 la rrompetrol
      1)bigman
      2)boris
      sigpic

      Comment


      • 1)bigman
        2)boris
        3)vali007

        Comment


        • Update lista :
          1)bigman
          2)boris
          3)vali007
          4)Lucianitos
          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

          Comment


          • Eu vineri nu pot, am alte cele de la ora 19... Pentru mine ar fi mai bine pe duminica seara daca sambata e meci.
            sigpic
            ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

            Comment


            • Ah am uitat : Seba daca cumva citesti forumu ,te punem prezent pt simbata asta ? Sau pt intilnirea cu arad
              Last edited by boris; 8 April 2008, 22:00.
              sigpic

              Comment


              • Eu cred ca cea mai buna zi pentru intalniri ar fi duminica.
                vinerea e haos in trafic.sambata unii lucreaza sau fac cumparaturi.
                de 1 mai ar fi misto sa o punem de un gratar la iarba verde.ne luam copiloatele in dreapta sa ne aduca ele inapoi.ce ziceti?
                Last edited by suru; 8 April 2008, 23:30.

                Comment


                • AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


                  Cu respect Sticker Man
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Originally posted by mareom View Post
                    Sambata asta este si raliul de la Resita (national) asa ca nu pot veni nici eu. Eu propun intalnirea pentru vineri la ora 19:00. E bine?
                    Vi sambata la Resita?

                    Comment


                    • Dap, neaparat!
                      sigpic

                      Comment


                      • M-am reintors.
                        am si eu 2 rugaminti la voi.
                        1. lucianitos - te rog eu daca mai vrei sa vorbesti de fotbal, fa-o pe unul din site-urile de pe net. sunt atatea incat sigur gasesti unu si lasa sa vorbim aici doar despre alte lucruri care nu inflameaza mintile neodihnite ale romanilor.
                        2. boris - asa dupa cum le-am spus la cei din Arad, daca vrei sa mai postezi pe sectiunea din Arad scoateti chestiunea aia cu viola sau orice referire la cluburi de fotbal. In caz contrar cu tot respectul pe care ti-l port dau avertisment. Citeste ce le-am scris la aradeni despre asta. Sunt satul de prostiile astea. Si cred ca nu numai eu. Trebuie sa intelegeti odata ca nu pe toti ii intereseaza subiectul si nu de aia am intrat pe aici sa vedem aceleasi porcarii.

                        si ca sa continui in ONTOPIC, am inteles ca nu prea puteti veni saptamana asta, dar ca a ramas pe cealalta. daca am inteles bine si e pe cealalta saptamana am rugamintea sa va mobilizati si voi un pic
                        hai ca vreau sa va vad in Arad pe toti.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Pai poate hotaram ceva la intalnirea de saptamana asta.
                          Eu sunt prezent oriunde si oricand, s-a anuntat ploaie pe sambata deci eu unul renunt la meci. Dar propun sa ramana tot pe vineri intalnirea ca sa poata cei care merg la meci.

                          Comment


                          • @mareom:Mergi sambata asta la resita ? vin si eu , poate ne intamlnim undeva pe drum si merem impreuna
                            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                            Comment


                            • Intalnirea ramane pe maine la ora 19:00.

                              @Rudy: astazi aflu la ce ora se inchide traseul si la ce speciale e bine sa mergem si in functie de asta stabilesc ora de plecare. Inainte ne vom intalni la Petrom din Sagului chiar dupa pod si vreau sa plecam cam cu 1h45min inainte de inchiderea traseului ca sa mergem linistiti (eu oricum o sa fiu cu masina plina). O sa scriu aici la ce ora e plecarea daca vrei sa vii si tu cu noi
                              sigpic

                              Comment


                              • Intrebare voi cum mergeti ? Timisoaara - Restia direct ? Sau alegeti traseu prin lugoj ?
                                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google