Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • urmeaza celelalte 2 parti


    Last edited by Cristi_Xp; 5 June 2007, 01:44.
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • Nice . Totusi filmarile din interior nu mi se par chiar asa interesante. Daca nu s-ar auzi scartaiturile alea s-ar putea zice ca stam pe loc. Oricum, a fost de departe cea mai misto intalnire de pana acum. Tin sa-l laud din nou pe Sorin pentru "daciana" lui care a dat dovada de stabilitate impecabila la jaloane. Prietenii mei cu care am fost acolo au ramas impresionati.
      sigpic

      Comment


      • Last edited by Cristi_Xp; 5 June 2007, 01:45.
        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

        Comment


        • multumesc din nou bigman
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • Super tare mai ales ultimul filmulet. Sorine, sa stii ca eu pana acum nu am stiut ca m-ai urmarit cand ma dadeam printre jaloane
            Pana la urma a fost excelenta ideea cu "jaloane". Cred ca ar fi o idee buna pe viitor sa ne dam mai multi deodata pe circuit. Crezi ca este periculos? (bineinteles nu paralel, ci la interval cam de 10 sec).
            Last edited by mareom; 5 June 2007, 00:59.
            sigpic

            Comment


            • am incercat si eu sa ma tin dupa prestige
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • eu cand am ajuns in timisoara pe la 7-8 ...un jalon era la locul lui pe "circuit"
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • cand v-ati dat?
                  ce alte activitati ati mai avut?
                  un mititel o bere ''NA''
                  o partida de fotbal
                  sau eu zic tampenii , si nu se practica din astea la intalniri
                  http://www.danasoft.com/sig/ovidiucionca.jpg

                  Comment


                  • @Cristi_Xp: Mai era o sticla de 2 litri, care ne-a fost lene sa o luam de jos. Poate data viitoare e tot acolo
                    @ofc: de dat ne-am dat duminica dimineata la 10:00 ca de obicei. Referitor la a doua intrebare, am vrut sa mergem pe terasa la Sag sau in oras undeva la o cafea, dar de data aceasta lumea era putin grabita. Oricum avem in vedere si asa ceva, mai putin partida de fotbal, care intr-adevar nu se practica la intalniri de genul asta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Saptamana asta eu nu cred ca vin la intalnire pt ca ma duc sambata la Chisineu-Cris la liniute si o sa trag de masina destul acolo, asa ca de data aceasta as propune pentru cine vrea sa ne intalnim acolo, dar asta ramane sa scrieti la topicul "curse legale"
                      sigpic

                      Comment


                      • pacat..saptamana aceasta...s-ar putea sa se stranga mai multa lume!!!
                        Problema ar fi ora intalnirii...e prea devreme 9:30 ,ceva mai tarziu...propuneti ca trebuie sa spun ora la oameni!
                        pai duminica nu mai tragi de ea...vii doar la intalnire...o intalnire mai pasnica!
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • o intalnire de lowrider-i
                          :O
                          http://www.danasoft.com/sig/ovidiucionca.jpg

                          Comment


                          • Eu daca ar fi cazul sa ne adunam mai multi as veni, dar nu mai tarziu de ora 10:30 ca sa pot sa si stau ceva timp. Ideea e sa vedem cati ne adunam
                            sigpic

                            Comment


                            • O sa vin si eu

                              Comment


                              • Promiti?) ) )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google