Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arash feat Shaggy - Donya :-)
    I have no special talent. I am only passionately curious.

    Comment


    • Frumoasa melodie ai albumu ?
      sigpic

      Comment


      • Uite cum nu e streulea cum nimeni nimic!!!! Bine are o scuza ,a fost la felix cu un anume domn Sp!Ke il cunoasteti?)::P

        La Paltinis Sp!ke ,la Felix Sp!ke la Timisoara NEVER )
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • Normal ca la Timisoara never, ce sa caute aici?
          No, apoi blana
          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

          Comment


          • Pai il invitam ?
            Si daca o sa vina la tm...suntem oameni civilizati ce dracu ?
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Clarrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!

              Lucianitos va fi cel mai civilizat:P garantez
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • Bah, iar incepeti? nu mai bine va spuneti ofurile astea la "discutii banateni"? ce legatura are shpaic cu intalnirea din tm? nu va inteleg...
                si da, am fost si eu cu el, daca asta vreti sa intrebati. si daca vine in tm, din punctul meu de vedere, n-are decat. e cineva impotriva? ar trebui sa dam dovada de civilizatie, nu sa vorbim ca si cum am fi civilizati...
                off: astept comentariile negtive, daca gresesc cumva
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Deabia astept sa il vad pe sp!Ke in carne si oase ::
                  Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                  Comment


                  • hehehe ... se pare ca a-ti revenit. si pe acasa si la vechiurile obiceiuri :p
                    revenind la oile noastre, noi aradenii cu acceptul lui Norby si a lui Gaby (Norby's mom) va invitam sa va alaturati noua la o iesire la iarba verde in "Gradina lu' Noby". Norby sta la Bodrog (cum intrii in Arad o iei in stanga spre Sannicolau) la casa, e liniste, gradina, iarba verde. Il rog pe Noby sa mai faca ceva poze exemplificative si sa le puna pe threadul: http://www.loganclub.ro/forum/intaln...06.html?t=4806 pentru a vedea toti cum e.
                    Ce facem acolo ? au intrebat si altii. in functie de cine isi anunta venirea hotaram ce facem: o simpla iesire la iarba verde cu o plimbare prin zona, sau un chef cu gratarele, mititei si bere (aviz conducatorilor). Precizez ca se vine cu familia (cei care vor desigur).
                    Trebuie doar sa votati cei care doriti sa veniti si sa avem timp cateva zile sa ne organizam daca e cazul.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Lumeeeeeeeeeeee lumeeeeeeeeeeeee )
                      intilnirea nationala nr 3 la rompetrol in aceasta seara
                      guest of honor pt prima data intro aparitie televizata cristiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii icspe
                      sigpic

                      Comment


                      • ha ?))) ce ai ma?
                        )
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Bah ... streulea te belesc. tu i-ai adus un cadou la boris de la felix. chiar de langa pensiune. asa-i ?
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Cine vine simbata 24 .05 .2008 la buzias cu ocazia mp buzias ( in data de 21 mai este ziua mea) fac cinste
                            astept citi mai multi membri logan club
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • Sorin: e foarte tarziu si ma prin greu. mp= ce ? si ce distanta e de la timi la buzias ? drumul e bun ? pe mine ma intereseaza daca totul e bine. o sa fie insa destul de greu sa ajung, dar nu imposibil.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Mp=marele premiu:P bubule. mpi=merge prea incet
                                No, apoi blana
                                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google