Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cei care doresc tricouri Vreau sa va anunt ca am primit colorate mai multe bucati respectiv stocul si comenzi il gasiti http://www.loganclub.ro/forum/tricou...tricouri+logan

    Pentru comenzi Stickere/Tricouri de asemeanea va rog sa imi trimiteti PM pentru ca nu apuc sa citesc. La fiecare intalniri locale.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Tati daca faceai un mirrored aveai inca datele, da asa, data viitoare fa un Raid 1 si te-ai scos. Bafta la recuperat, daca mai poti
      No, apoi blana
      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

      Comment


      • Facut revizia de 60.000 le verbita la arad foarte seriosirecomand sa mearga toti acolo
        ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
        YO2MKL
        sigpic

        Comment


        • Cat te-a costat si ce ti-au schimbat? Ca ma apropii si eu de 60.000 si sa stiu la cam pe la ce suma sa ma astept... Mersi
          sigpic
          ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

          Comment


          • La diesel oricum e mai scumpa ca la benzinar )
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Originally posted by tm87kis View Post
              Cat te-a costat si ce ti-au schimbat? Ca ma apropii si eu de 60.000 si sa stiu la cam pe la ce suma sa ma astept... Mersi
              la benzinar de 1,4 schimbat :
              curea+rola distributie
              curea accesorii
              filtru are
              ulei+filtru ulei
              bujii
              placute frana

              verificat:

              directie ( bucse pivoti...)
              unghi de fuga
              instalatie electrica
              inspectie vizuala tinichigie

              1.200 ron
              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
              YO2MKL
              sigpic

              Comment


              • Pai si ce-i asa de extraordinar, sasa, frate? La ae in tm revizia de 60000 la benzinar e 9-10 mega. Hai 12 cu placute cu tot...Unde mai pui drumul pana la arad si inapoi...Poate la dci o fi ceva mai scumpa, cu 1 milion... Macar te-au lasat langa masina sau erai suspendat la bar cu un pepsi in fata?
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • la auto europa as spus intre 13 si 15 mil depinededaca schimba placutele sau nu
                  sespre suspendare am sta langa masina pana a schimbat distriutia, si placutele dupa care a aparut sefu si ma rugat sa beau o cafea sau ceva de genu ca nu e voie sa se ste langa masina....Bla bla bla.....

                  nu mai da, mah, "quote" la ultimul post si nu mai scrie mirc...
                  Last edited by Seba; 17 July 2008, 14:10.
                  ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                  YO2MKL
                  sigpic

                  Comment


                  • La AE mie mi-au spus de ~10M fara placute sau 12-13M cu placute (am intrebat acum 3 luni pentru un prieten...) pentru un 1.6MPI.

                    Dar cine stie ... Se mai schimba preturile...

                    oricum la faza cu statul langa masina sunt un pic nesimtiti.... Dar cred ca nu prea ai ce face ...

                    daca faci scandal ? Ce zic? VC oare ce opinie au, ai sau nu voie sa stai?


                    S.
                    I have no special talent. I am only passionately curious.

                    Comment


                    • Niciunde in lumea "civilizata" nu se sta langa masina
                      asta este o prectica blacanica ca noi suntemobisnuiti sa stam langa masina ca sa nu zica aiz ca au schimbat ceva si defapt sa nu schimbe sa il vezi ca lucra "curat"......
                      ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                      YO2MKL
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu se sta pentru ca nu vrea clientul probabil (merge pe incredere) ... Dar la cerere ma indoiesc ca nu te lasa ... Sau ?

                        S.

                        P.S.: la noi de multe ori sunt intemeiate aceste "practici" ... La cate se intampla prin service=uri ...
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • Iar astia de la service-uri nici nu mananca usturoi, nici gura nu le pute... de-aia vrea sa stea lumea langa masini, tocmai ca manaca usturoi si le miroase respiratia...
                          apropo, ce vb noi aici de vreo 5-6 posturi s-ar putea discuta foarte bine la "discutii banateni", nu trebuie pe topicul de intalniri. mersi de intelegere.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Originally posted by Silviu View Post
                            Nu se sta pentru ca nu vrea clientul probabil (merge pe incredere) ... Dar la cerere ma indoiesc ca nu te lasa ... Sau ?

                            S.

                            P.S.: la noi de multe ori sunt intemeiate aceste "practici" ... La cate se intampla prin service=uri ...
                            Scuzati de off topic, dar trebuie sa lamurim situatia. Sigur patronii care nu te lasa sa stai langa masina, au incasat niste amenzi usturatoare. Legislatia in Romania in ceea ce priveste protectia muncii si mai nou SSM, este din ce in ce mai aspra. Aici insa putem comenta: amenda pe care au primit-o patronii probabil a fost dublata de functionarul public cu de la sine putere cu reparatie gratuita pe viata a masinii lui si a masinilor rudelor si apropiatilor lor. Asa ca patronul ars o data nu vrea sa se mai arda si a doua oara. Sa nu mai punem la socoteala ca daca cumva mesterul te accidenteaza, si e grav se ajunge la puscarie (pe care nu o face mesterul, femeia de servici, ci doar patronul).
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • Vai mama cita offtopic aici, se dau si premii?

                              si miine e simbata, n-ati uitat, nu?

                              1. Crististreulea ... In caz ca nu voi sta prea multla noul job
                              2.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Vai mama cita offtopic aici, se dau si premii?

                                si miine e simbata, n-ati uitat, nu?

                                1. Crististreulea ... In caz ca imi da mona bilet devoie
                                2.

                                lase edited by wildserb )


                                2 eu daca primesc si eu bil de voie
                                Last edited by wildserb; 18 July 2008, 22:19.
                                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                                YO2MKL
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google