Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nu vine nimeni azi la 4 ?)
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Nu frate nu vine nimeni.. ai mers singur ?
      sigpic

      Comment


      • Am fost eu Cristi si Seba si mai unu altu care venea pe acolo...

        Comment


        • Ca de obicei, si azi s-a lasat cu "tiganeli" la masini...A fost randul fiat-ului barchetta a lui anca_16v. I s-au montat xenoane...Cam greu, dar totusi, intr-un final, cu emotii, si multa mizerie de la motor, functioneaza
          blaze testat polizoru' meu, eu testat (indulgent spus, ca are suspensii stock si era aglomeratie la stadion) tractorul lui blaze, dat blaze si un pretenar de-al lui cu polizorul (ei pasageri in dreapta). Nu stiu ce parere au despre polizor, i-am vazut doar cum se cruceau cand vorbeau despre gumele mele, proaspat sosite de la sannicolau. Eu mi-am exprimat parerea ca tractorul de 85 de cai chipuit la 105 trage foarte sanatos doar cutia de viteze il incurca, altfel, motorul e super...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • F-tui eu nu iam dat blana la tractorului lu blazek
            in schimb iam dat un pic la a lui seba la sn merge beton cred ca iam f-tut frina de mina
            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

            Comment


            • Blanarilor speram ca odata cu inaintarea in virsta sa va reveniti
              sigpic

              Comment


              • Ne revenim. In sensul ca data viitoare mergem la sannicolau cu niste gume ce se cer tocite, nu le mai frecam pe-ale mele de pe masina. Si sorin o sa se dea cu masina mea numai fara frana de mana de-acum inainte, ca altfel iar o uita trasa si-mi afuma sabotii
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • WTF nu ajung PM mele la persoanele la care le trimit ca nu primesc raspunsuri ....Seba da si mie numaru de tel a lui Cristixp

                  Comment


                  • Ajunge pm-ul, dar xp nu e acasa, e in oras. Ai pm cu nr lui.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Amu sambata 6 septembrie, Analog TV filmeaza o emisiune pe pista din sinnicolau. Tema emisiunii va fi "ei vin aici, nu se intrec pe strazile orasului". A fost si aprobata de catre sefi emisiunea.
                      deci, simbata la sinnicolau, mai trebuie stabilita si ora la care sint si ei disponibili.
                      nu trebuie doar LoganClub sa participe, daca aveti pe cineva care vrea sa vina cu orice masina sa-i incalzeasca cauciucurile, e binevenit! Adunarea la omorit masini
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • De dimineata de la 9:30 la petromul de pe torontalului, csebaly, mareom, ovi almasa si probabil virtualmansorin. Or mai veni si altii, poate giani, sasa...Paul de la roadrunneri si ai lui. O sa fie lume...
                        pe colegul tau care va filma il duc eu in dreapta?
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Nu,ca atunci tre sa meri incet,ca nu se incadreaza in titlu emisiunii
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Poate vrea seba sa termine ala repede reportajul
                            ori "se infige" in camera si se sparge, ori o sa tremure in asa hal de nu o sa mai nimereasca butoanele si cadrul.
                            PS ar mai fi si varianta in care nu o sa isi mai gaseasca, camera prin masina
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Pana la 16 veniti inapoi? Ne vedem la stadion ?
                              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                              YO2MKL
                              sigpic

                              Comment


                              • Cred ca vin si eu, dar nu sa-mi incing gumele
                                No, apoi blana
                                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google