Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ideea nu-i sa ma ai cineva,ideea e sa ma dau pe pista, iar pt aia n-am timp
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Timp=lovele ? sau esti la lucru? Sau mergi la bocsa sa scoti cartofii
      cu siguranta vin cu tine si cu 200 la ora doar sa tina centura pe bancheta din spate
      sigpic

      Comment


      • Frate boris, normal ca timp=lovele mai ales daca e si cu "...", daca intelegi ce vreau sa ... spun. Las' ca rezolvam si cu Sebastian ca de aia avem prieteni.
        No, apoi blana
        Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
        ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

        Comment


        • Pana la urma la ora 10 a ramas plecarea?

          Comment


          • Ajungeti la 4 si pe la stadion?

            Comment


            • La 9:30 se incepe adunarea si la ora 10 plecarea. din cite am auzit, o sa iasa iures!
              eu nu ajung la stadion, mi-a picat din nou o ciubucareala
              Last edited by crististreulea; 5 September 2008, 10:33.
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Ok, boris, esti client pe bancheta din spate, sa echilibram masina. Dar nu mergem "blana", mergem la consum
                eu vin si la stadion, probabil.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • La consum... Mare?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Aha...Inseamna ca si noi (doi pana acum) tre sa plecam tot pe la vreo 10, e cam aceeasi distanta.
                    Pe circuit eu NU ma dau, ca-mi bate ralatiul... ))

                    Comment


                    • Nu mai fac de-alea cum am mers cu blanarul de jiji in masina...9.2% consum extraurban si in 2km prin sannicolau a scazut consumul la 8.9% ; n-am nici cea mai vaga idee cat aveam consumul in "blana", cu acele la capat de scala
                      nu, icspe, mergem maxim 100...La dus, 100 la intors, deci viteza de 200km/h
                      @tavi: l-ai scapat in baia de ulei si acum face zgomot? o sa iti vina pofta cand ii vezi pe restul ca se dau...si oricum pe pista nu mergi la ralanti
                      Last edited by Seba; 5 September 2008, 12:22.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Daca nu cunosc traseu nu ma bag ca fac tampemnii.
                        No lasa ca vedem acolo.

                        Comment


                        • Stati linistiti ca la cati vom fi acolo se va sta la coada pentru a intra pe pista... Si Seba nu cred ca o se abtii tu prea mult sa nu-i dai blana pana la Sannicolau
                          No, apoi blana
                          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                          Comment


                          • Pana acolo fara blane...Mai ales daca se filmeaza, ce naiba, dati si voi exemplu de sofer fraier care respecta legea )))

                            PS: desigur glumesc, mergeti safe si sa ne vedem sanatosi.

                            Comment


                            • Sustin ce zice Octavian...Cu grija si safe, sa nu avem surprize neplacute, ca data trecuta cand am fost la Sannicolau...
                              sigpic

                              Comment


                              • Promit solemn sa merg "curat" si sa nu ma mai rastorn !
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google