Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • R.i.p

    Azi 08.11.2008 cu durere in suflet va anunt ca sa mai dus inca un BURLAC din rindurile noastre dintre noi,este vorba de tovarasu nostru de suferinta Silviu care isi spune pirostenile(sau cum ii zice )
    Ii dorim casa de piatra si fericire in viata alaturi de sotia lui,care speram ca il va mai lasa pe la intilniri nu ca si shtreulea
    Casa de piatra Silviule
    sigpic

    Comment


    • Casa de piatra Silviu.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Casa de piatra Silviu!

        Azi la 16:00 eu o sa trec pe la stadion si pe la rompetrol. Sper sa mai vina ceva lume
        sigpic

        Comment


        • Casa de piatra Silviu !!!!!!!!!!!!!!!!!
          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

          Comment


          • Casa de piatra Silviu, si bine ai venit printre noi, astia cu saiba pe deget.

            Comment


            • Casa de piatra Silviu, sa aveti partea de toate cele bune.
              No, apoi blana
              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

              Comment


              • Din partea unui constructor Casa de beton armat !!!!

                Comment


                • Casa de Piatra Silviu !
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • Si i-au umilit ...
                    in alta ordine de idei, "Casa de piatra" silviu si ca sa tinem pasul cu vremurile actuale iti doresc si ceva izolatie de calitate peste ea.

                    acum vad unde am postat. Scuze, dar Boris e de vina. rog pe cineva sa imi (ne) mute mesajul pe alt thread. multumesc
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Casa de Piatra, Silviu!
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Multumim (eu si sotia mea) pentru urari!!

                        Scuze ca raspund asa tarziu dar abia acum am ajuns online :-)
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • Casa de piatra si copii frumosi silviu si ne vedem sambata la 4

                          Comment


                          • Lasa ma omul cu copiii ca nu s-o obisnuit inca cu ideea de nevasta
                            seara cam pe la ce ore va intalniti la rompetroale ?
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Dupa 9 jumate
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Ceva intalnire sambata asta? Vreau sa-mi montez un kit xenon pe angel cine ma trimite la un electricean sau macar unu care stie ce face care lucreaza si in weekend cu banii creca ne descurcam noi.
                                Last edited by blaze2k; 14 November 2008, 20:09.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google