Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Matiz in 2 pistoane? )
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • Nu, sportquattro s1, 5 cilindrii turbo. Esti bolnav, bulanes, ma vezi intr-un supozitor de-ala cu motor? Cu ala numa' peste cap as merge, de roti n-as avea nevoie
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Eu zic k te baga in baza de date "baieti raii" ) si ca nu te mai lasa beredeu sa iei masina de la ei si la toate firmele de casco "wanted"
        apropo si asibanu tot logane au deci daca iti dau astia masina de servici
        sa ceri masina lu mavrea marius
        Last edited by boris; 11 December 2008, 18:27.
        sigpic

        Comment


        • ceva actiune pt azi?

          Comment


          • nu stiu vad ca nu se anunta nimeni
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Eu merg la stadion la 16 30, daca nu vine nimeni asta e...

              Comment


              • Utilizatorii activi ai LoganClub Timisoara ,va rog sa va inscrieti in grupul LoganClub Timisoara aici
                si aici
                Last edited by Cristi_Xp; 16 December 2008, 10:59.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • pe moderatori nu-i inscrii tu direct?
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • da da da ce am ajuns.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma simt nevoit sa postez aicea pt ca in alte locuri nu primesc raspuns Unde ami pot monta si eu arcurile weitec? (am disponibil 50ron momentan pt montaj)Ami ajunge aceasta suma? pt ca momentan sunt cam stramtorat pana intra prima.BTW Nu ami spuneti ca pot sa fac eu si ca ai foarte simplu pt ca nu vreau sa ma bag.Trebe repozitionate si bucsele sau nu? multumesc in avans celor care ami da un raspunde

                      Comment


                      • Mai omule eu te-as ajuta cu mare placere ,dar nu ma pricep!
                        Din catre stiu DA trebuie repozitionate bucsele,dar vezi ca are Streulea pe aici peundeva un tutorial cum se schimba arcuriile!
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • blaze umpic de gramatical se poate cu "ami" ===> imi
                          sigpic

                          Comment


                          • veniti la 4 la rompetrol???
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Ne vedem mai tarziu pe la Rompetrol daca vine cineva. Eu ajung cam pe la 17:30 - 18:00
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu gasesc pe nimeni sa-mi monteze arcurile anu asta .Nu ai nimeni care vrea si are timp sa ami faca operatia? Dau 1mil celui care ma rezolva si 1om ajutor eu....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google