Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai daca ai venit la intalnire cu benzina pe rosu )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment



    • Comment


      • se aude bine ground-zero-ul...
        http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

        Comment


        • am fost mai multi din timisoara la oradea decit cei din bucuresti la intilnirea lor
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • Mai cand mai faceti liniute , faceti si voi 1,4 vs 1,5 plz , ca voi aveti ocazia ... noi.........
            sigpic

            Comment


            • sa facut intre giovani si prietenul lui bigman acum imi scapa numele si a fost 1 la 1 din 2 liniute
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • subaru

                Citeodata e bine sa te mai opresti si in alte masini pacat ca din filmulet nu iti dai seama ,dar la parcarea cu spatele s-a inghesutit putin intr-un bmw,dupa care au aprut si curcanii si au spart tirgul

                Comment


                • haha...ce-mi place cum s-a tirat toata lumea )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Asta a fost asta-seara la Real (marti/miercuri)? Nu te-am vazut (sau cel putin nu ti-am vazut pejoul) ca am fost si eu.
                    sigpic

                    Comment


                    • sambata seara cred ca ...
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Ceva de aseara
                        sigpic

                        Comment


                        • A fos duminica noaptea,ne-or tinut curcanii vro juma de ora acolo ca au blocat toate caile de acces sa nu mai aai pe unde sa o tirezi

                          Comment


                          • vai deci.....nu pot sa cred ce intalniri tari sunt in timisoara si eu nu pot sa vin ca trebe sa invatz......

                            Comment


                            • Originally posted by dogy_10
                              vai deci.....nu pot sa cred ce intalniri tari sunt in timisoara si eu nu pot sa vin ca trebe sa invatz......
                              Dogy, nu ne mai aburi atata cu invatatul, pentru ca eu nu pot sa cred ca nu poti sa lasi cartea din mana pt maxim 2 ore o data sau maxim de 2 ori pe saptamana. Ai putea sa incerci sa vii si tu la intalnirea noastra saptamanala (cred ca duminica) pentru ca ai vazut si tu ca acum am inceput sa ne adunam mai multi
                              sigpic

                              Comment


                              • plus..ca pe el cand il cauti...e online )
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google