Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna ziua, de la fancurier va deranjez...aveti un colet...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • teo tinut irina ascunsa atita vreme cirpa mica ?:P
      sigpic

      Comment


      • Multumesc tuturor si mai ales celor din Constanta. Imi pare rau ca am ratat intalnirea din Constanta. Oricum super fain gestul celor din Constanta. Am fost sunat si intrebat daca am ceva probleme. Bine ca nu am. Asa club da. Si uite ca una peste alta cu drifturi sau fara cu Kaufland sau Galeria cu certuri sau fara suntem cu adevarat un club. Salutam copilul sau CRS si sper sa nu mai fie suparat pe noi clubul, pt ca uite inca o data ca merita sa avem club. Va pupam de la mare.
        Mihai DKD si juniorul Andrei
        Last edited by Zsolt; 17 August 2009, 14:34. Reason: :)

        Comment


        • ms mihai intre timp u freaks i need a job !

          Comment


          • cioclu sau sofer pe ambulanta
            sigpic

            Comment


            • Am vazut anunt in publitim, angajau sofer coxar pe dric pentru sculatul mortilor din somnul ce de veci.
              Cerinte: carnet de sofer categoria B(de la blana evident), experienta cu frana de mana in locuri stramte, timp sub 1:20 pe Iveco constituie un avantaj. Daca esti intersat trimite siviul la cox@blanacumortu'inspate.rip

              No, apoi blana
              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

              Comment


              • ce texte ai in tine domnu moga te iau in formatia mea
                sigpic

                Comment


                • super de treaba baietii din Constanta. Fain la intalnire. Tre sa vina si ei pe la noi.

                  A si nu-l mai suparati pe copilul k nu merita. Am ras cu totii la Kaufland si nici unul nu a spus ceva k sa se opreasca. Deci vina e a tuturor. Asta e, stiu k o sa-mi atrag o gramada de critici dar asta e parerea mea, asa naspa cum e......
                  Last edited by mihai31ro; 18 August 2009, 00:50. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • @Christian86: Hai pe discutii banateni (sa nu ne-o luam ca discutam de-astea pe-aici) sau da PM cu ce stii sa faci... Welcome back...

                    @mihai31ro: daca te critica cineva, spune-i sa ma caute...
                    Last edited by JREwing; 18 August 2009, 08:53.
                    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                    Comment


                    • ba streulea e cumva la mare? si eu nu stiam? cu mihai mam vazut aseara dar e cumva streulea la mare???

                      sigpic

                      Comment


                      • Nu cred ca e la marea noastra. Din ultimele poze e la Roma. De atunci nu a mai dat semne de viata. O fi devenit membru Cosa Nostra... E in umbra... Vegheaza...
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • E pe al italieni Streulea ca ne-a trimis undeva mai sus o poza facuta in fata la Coloseum.

                          Comment


                          • deci simbata unde ne vedem? mergem la o iarba verde sag/dragsina ? sau alt undeva sa facem un mic/cirnat/suc
                            sigpic

                            Comment


                            • ba ce o dati in sentimente cu copchilu ..... ii trece daca voi sunteti morcovari si nu va dati si numa visati la ce face el ce aveti cu el ) BLANA COPCHILE RUPELE FASU

                              Comment


                              • Zi-le domnu' Geo
                                No, apoi blana
                                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google