Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @bro : drumul e foarte bun, poti urca linistit, nu se compara cu Timisoara, e de 1000 de ori mai bun, dupa Sag incolo ... nu mai vezi fulg de zapada pe sosea pana in Resita... si de urcat, urci si cobori linistit ... ai incredere in mine, ca si mie mi-a fost frica pana am vazut .

    @TM80MAT: Da, ai dreptate, nu compari o bataie cu zapada cu actiunea frumoasa de sambata, la care si eu si colegii mei am participat (nu cu prezenta, dar cu sufletul si cadouri cu siguranta) ... faptul ca nu am fost prezenta, nu inseamna ca nu am suflet si nu ma intereseaza .. si etc... Dar fiecare vede situatia cum vrea... sau cum poate.
    fara linkuri externe

    Comment


    • eu cred ca TM80MAT e cam gelos pe tine SYYYM ca i-ai luat locu de fotograf
      sigpic

      Comment


      • da, pe dracu'...iti dai seama ca daca ne facea peugeot 205 poze, ieseu ca alea de la revolutie din balconul operei, numai o adunatura de freze si caciuli...
        asa, symm ne face ca la morti, de jos in sus...zici ca-s pt tabloul partidului...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Originally posted by ovystar View Post
          eu cred ca TM80MAT e cam gelos pe tine SYYYM ca i-ai luat locu de fotograf
          crezi tu asta ovystar eu nu cred

          Comment


          • ) hai ca sunteti draguti... pai daca vrea locul meu poate sa il aibe ... sa vina cu aparatul la fiecare intalnire si sa faca poze mai bune si gata nu e suparare ... eu oricum vin de fiecare data cu aparatul si va stresez de mine tot nu scapati
            fara linkuri externe

            Comment


            • nu este vorba de "locul" , @TM80MAT a avut o parere dar nu a stiut anumite detalii.gata cu discutia, hai sa ne gandim la craciun,trafic si altele.
              sigpic #

              Comment


              • tm80mat eu zic sa te retragi de pe forum de la intilniri acum cit mai esti in glorie )
                sigpic

                Comment


                • asa cum s-a retras de la intalniri @boris
                  sigpic #

                  Comment


                  • Originally posted by SYYYM View Post
                    ) hai ca sunteti draguti... pai daca vrea locul meu poate sa il aibe ... sa vina cu aparatul la fiecare intalnire si sa faca poze mai bune si gata nu e suparare ... eu oricum vin de fiecare data cu aparatul si va stresez de mine tot nu scapati
                    fiind nou pe forum as vrea sa va salut pe toti si referitor la poze mia chiar ami place cum face pozele syyym eu zic sa ramana tot ea

                    Comment


                    • @CaptainSlow chiar ne bucuram, te asteptam la intalniri si bine a venit printre noi
                      sigpic #

                      Comment


                      • adimrv : dai o sticla de vin la noul venit bonus
                        sigpic

                        Comment


                        • daca vi si tu la intalnire dau 2 sticle,una tie si una lui....
                          sigpic #

                          Comment


                          • daca vine boris la intalnirea de amu sambata, dau si io o sticla de vin.
                            daca cu vorba buna nu se poate, spaga stim ca tine
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • cred ca spaga functioneaza la boris
                              sigpic #

                              Comment


                              • inca o am pe aia de la felix animalule amintire ) asa ca anu asta va doresc sarbautori fericite poate la anu la intilnirea comu`nala cu aradu vin si eu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google