Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ideea e alta .Vreti sa schimbati locul de intalnire pe viitor , sau doar pentru saptamana viitoare ? Faza ca peste tot apare ca intalnirea e duminica la stadion deci ...e ceva cam general valabil ...ori schimband locul de intalnire cine vrea sa vina si nu e cunoscut n-o sa reuseasca decat dupa ce citeste atent prin forum .
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Eu cred ca ocazional, ca si o schimbare doar atat sa vedem ce o sa se intample.
      Mai sunt si sms-urile care spun locatia.
      sigpic #

      Comment


      • pai si la aia care nu ii stii si vor sa vina cum le dai sms ?)
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • :>> toti useri sa apeleze la mereve cu numerele de telefon ptr mass in grup pina nu primeste iara ban , si nu mai poate scrie
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Cristi_Xp View Post
            pai si la aia care nu ii stii si vor sa vina cum le dai sms ?)
            Postam pe forum Intalnirii Timisoara, de obicei "useri" care vin mai rar ma suna si intreaba unde se tine intalnire.
            sigpic #

            Comment


            • Cristi....care vor sa vina, vin...simplu. Ce tot atatea scenarii.....
              Atat e de simplu...mai ales ca MRV-ul, mai trimite si SMS-uri...cei care vin, pt. prima data, cred ca stiu sa citeasca ultimele postari.....
              Deci ramane pe saptamana viitoare la Muzeul Satului....ok ??

              Comment


              • Intalnire Logan Club 20.11.2011 la Padurea Verde pe platou langa Muzeul Satului ora 16:01 sharp

                1 Adimrv
                2
                3
                .
                12

                Va asteptam la umbra deasa
                sigpic #

                Comment


                • Intalnire Logan Club 20.11.2011 la Padurea Verde pe platou langa Muzeul Satului ora 16:01 sharp

                  1 Adimrv
                  2 Cristi DHP
                  3
                  .
                  12

                  Va asteptam la umbra deasa

                  Comment


                  • Originally posted by adimrv View Post
                    Eu cred ca ocazional, ca si o schimbare doar atat sa vedem ce o sa se intample.
                    Mai sunt si sms-urile care spun locatia.
                    mi se pare o harababura , azi acolo maine acolo ...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Cand e ocupat stadionul cu Festival,meciuri de fotbal,etc tot ne intalnim in alta parte.

                      Intalnire Logan Club 20.11.2011 la Padurea Verde pe platou langa Muzeul Satului ora 16:01 sharp

                      1 Adimrv
                      2 Cristi DHP
                      3
                      .
                      12

                      Va asteptam la umbra deasa si aer curat
                      sigpic #

                      Comment


                      • Da, in alta parte, dar nu la mama dracu'...
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • aaaaa, defineste "...mama draqu..." pai daca si Timisoara e o metropola, unde iti trebuie sa o strabati intr-o sambata in 2 h as zice ca e la mama draqu...dar asa cred ca este fix la 10-15 minute de soarelui,girocului, sagului....
                          nu stiu, dar am un feeling, ca majoritatea care ne intalnim la stadion, sunt din soarelui, sagului,girocului....cu mici exceptii. Amu, ma intreb, oare daca ne-am intalnii si in alte zone, nu ar mai venii si altii ????
                          PS tot ce am zis este fara pic de rautate.

                          Comment


                          • ) foarte tare,intilnirea viitoare la realu de la aeroport ca nu mai e asa aproape de majoritatea

                            ) foarte tare,intilnirea viitoare la realu de la aeroport ca nu mai e asa aproape de majoritatea
                            Last edited by boris; 17 November 2011, 21:20. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Szeged, tată Boris, Szeged.
                              The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                              Comment


                              • hmmm chiar ar putea sa ne intalnim si la Szeget
                                dar in ritmul asta cred ca ajungem pe marte....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google