Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Calmati-va si treceti pe discutiii va pot confirma asta...
    sigpic #

    Comment


    • Întâlnire LOGAN CLUB Timișoara

      Duminică, 26.05.2013 Orele 16:02 sunteți așteptați la Billa de langa Judetean.


      1.
      2.
      3.
      ...
      26. Razvy

      Din pacate Windows Phone anunta ploaie

      Comment


      • Prezenta la intalnire Logan Club Timisoara 02.06.2013 la Billa

        1 adimrv - cu masina de carton
        2 Adi16v - cu Anca (sotia)
        3 pervert_dory - neincrezator in eBay
        4 coco_chanel - Iti plac jantele, nu?
        5 Razvy - cu masina curata
        6 TM80MAT - cu plinta de sub bara indoita
        7 Danic - celebrul fotograf facebokist
        8 AlexK - greu te lasi convins :|


        A fost o intalnire frumoasa dar cam ploioasa
        Last edited by adimrv; 7 June 2013, 15:29.

        Comment


        • mah Razvy intalnirea a fost la Billa....

          Comment


          • da, scuzele mele, se mai intampla cand dai cu quote )

            Comment


            • Intalnire Logan Club Timisoara 08.06.2013 la Stadion ora 16:03

              1 Adimrv - posibil
              2
              3
              .
              .


              __________________
              sigpic #

              Comment


              • Din pacate am fost singur-singurel pana pe la 16:15, apoi am plecat

                Comment


                • Am sa incep in forta, discutam Razvy ce putem face sa fim ca inainte.
                  sigpic #

                  Comment


                  • Ar cam trebui sa le dam un mic impuls celor care nu au mai venit la intalniri de vreo 2 ani.
                    In plus, ar trebui sa incercam sa schimbam locatia, poate vor veni mai multi, dar pentru asta trebuie sa ne intalnim si sa vorbim, nu pe net sau la telefon

                    Comment


                    • da ce are pe net ??? pai cum sa vorbesti daca nu te-ntalnesti...ce draq.

                      Comment


                      • Da, sunt deschis la orice idee buna.
                        sigpic #

                        Comment


                        • Razvi, Adi.....si atat, pai cam ce idei putem noi sa le expunem ??? atat timp, cat numai 3 useri, sunt pe acest topic.
                          putem incerca sa schimbam chiar ziua...adica sa facem asa ca un experiment.
                          Ora este chiar ampulea....
                          sa trecem toate conversatiile pe facebook deoarece este muuult mai interativ....

                          Comment


                          • Ora e aiurea acum ca s-a incalzit, vom muta intalnirea la 18:00 si posibil sa trecem iar pe sambata, pentru ca vinerea nu stiu cati ar veni, chiar daca o facem la 20:00.
                            In plus, putem sa incercam iar la padurea verde, desi e departe pentru multi.
                            Ma gandeam sa facem niste pliante si sa mai punem pe masini, dar nu stiu ce priza vor avea la public.
                            Oricum, astea le vom vorbi la intalnire. Pe forum intra multi, crede-ma, doar ca nu posteaza. Problema e la oamenii care nu vor din cauza ca probabil au alte chestii mai "importante" de facut, gen stat pe comp sau alte cele. Plus ca mai sunt si cei cu familie
                            Din oamenii care nu mai vin pe la intalniri ii pot enumera pe bulan, streulea, XP, symo, crs-ul, cristina, ovidiu, Seba, dhp, vali, wasy si multi altii care nu-mi vin acum in minte. Pe XP si seba ii inteleg ca sunt cu alte treburi, pe streulea la fel ca e mai departe si are si copil, dar astia tineri, fara familie..... nu stiu ce sa zic.

                            Comment


                            • Eu as merge pe 2 intalniri, una in cursul saptamanii ( posibil sa vina cei care nu pot in weekend) Iar cealanta sa ramana neschimbata, poate doar ora sa o scimbam.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google