Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare la toti ! ma bag si eu daca e loc de inca un loganist

    Comment


    • Welcome! :P

      Se va posta cu siguranta aici cand se vor decide ora si locatia! ;)
      You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

      Comment


      • Bun venit SuperDaci. Te asteptam si pe la intalnire.
        Kiya, deja a fost postata ziua, ora si locatia

        Comment


        • Pe la iveco nu merge nimeni ? in fiecare vineri se strange lumea acolo....drifturi, cerculete, liniute, puncte, bastonase

          Comment


          • Intalnire Logan Club Timisoara 08.09.2013 la Padurea Verde

            ORA : 18:00

            Rog pe fiecare sa confirme prezenta pe aceasta lista .

            1.
            2.
            3.
            4.
            .
            .
            .
            26
            Last edited by TM80MAT; 7 September 2013, 13:20.
            sigpic

            Comment


            • Intalnire Logan Club Timisoara 08.09.2013 la Padurea Verde

              ORA : 18:00

              Rog pe fiecare sa confirme prezenta pe aceasta lista .


              1. Kiya
              2. DHP
              3. Roxy
              4. MAT
              5. Streulea
              6. Alin
              7. SuperDaci
              8.
              9.
              10.
              .
              .
              .
              26

              (Avand in vedere ca s-a supus la vot si majoritatea colegilor au fot de acord cu ora si locatia, s-a postat si aici ca sa nu existe dubii si neintelegeri! Multumim!)
              You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

              Comment


              • MAT, Kiya, cine kilu' meu va da dreptul sa schimbati locatia intalnirii?
                Unde a fost votul ala care a decis ca se tine intalnirea la Padure?
                Eu zic sa va abtineti de la cacaturi d'astea.

                SuperDaci, sincer m-am plictisit sa vad tot felul de nebuni cu niste rable de maxim 1000 de euro care nu au ce face cu banii si futizeaza masinile aiurea

                Intalnirile se tin la stadion pentru ca la padure nu vin multi.
                Iar hotararile nu se iau telefonic ci la intalniri. Acum am vorbit si cu Streulea si mi-a confirmat ca nu a hotarat nimeni schimbarea locatiei la Padurea Verde.
                In plus, stadionul e o zona cat de cat centrala, nu ma intereseaza ca unii sunt mai aproape de padure. Asa facem intalniri in fiecare zi in fiecare zona a orasului si va rezolv pe toti.

                Daca nu va convin organizatorii, nici o problema, facem o mica "sedinta" la intalnire si stabilim alt/alti organizator/i.
                Pe mine sincer nu ma intereseaza functia, am organizat intalniri si fara sa fiu co-organizator si s-a strans lume.
                In plus, voi daca nu primiti sms-uri nu veniti. Scuzele mele ca nu sunt milionar sa am abonament imens cu mii de SMS-uri.
                Pana mea, si eu si MRV-ul si altii tragem ca tampitii sa nu se duca dracu si LCT, dar nu avem cu cine.
                Last edited by Razvy; 7 September 2013, 13:45. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • s-a propus, nu s-a decis locatia https://www.facebook.com/events/1569...ent_mall_reply
                  atata timp cat organizatorul a propus stadionul si doar patru persoane au fost de acord cu Padure Verde, consider ca este logic sa ramana locatia aleasa de organizator. majoritatea nu citesc facebook sau forumul si asteapta sms cu locatia si ora
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Pai na...intrebam si eu daca exista persoane din LCT care merg si pe la Iveco.
                    Cat despre intalnire , vin si eu....dar nu am facebook si nu stiu ce si cum si cine decide...deci pana la urma cum e ?

                    Comment


                    • SuperDaci, lasa-mi un mesaj cu numele si nr. de telefon si vei primi SMS.
                      Eu la Iveco nu mai vin ca nu prea am cu cine sa las copilul.
                      Daca te uiti pe la inceputul topic-ului, inainte se tineau intalnirile la Iveco, dar au venit tot felul de "insi" care au comentat ca e prea departe, ca nu au benzina sau motorina si alte cele. Pentru plimbat aiurea prin oras au, dar pentru intalnire nu au 1-2 litri. Din cauza astora se cam destrama multe.

                      Comment


                      • Cum ziceam, n`am facebook....si de tel nu prea ma folosesc , sunt omul din padure ....dar pentru mine nu e o problema locatia....oricum n`am niciodata suficienta benzina.
                        Am sa vin si eu unde vad ca merge lumea...indiferent ca e stadion,padurea verde...iveco s.a.m.d.
                        O zi faina va doresc la toti !

                        Comment


                        • Pana la urma intalnirea a fost la Padure...Eu, Gabi si profesorul am fost la stadion, sa aflam ca intalnirea e altundeva, buna informare, si cine schimba locul intalnirii de la o saptamana la alta? S-a mai facut la Padure si interesant ca atunci am fost doar eu si Razvy...Daca se pastra ca o traditie intalnirea sa fie sambata la ora 16 lumea stia direct unde sa vina fara sa stea toata ziua pe net.

                          Comment


                          • Adi, imi cer scuze ca nu am trimis mesaj, dar eu inca sunt la Cluj, abia maine dimineata ajung in TM. De la urmatoare intalnire se vor trimite mesaje.
                            Imi cer scuze ca nu am participat la intalnirea de azi, dar ma voi informa despre ce chestii s-au discutat si daca s-a hotarat o alta zi de intalnire.
                            AdiMRV, te rog sa faci tu prezenta, si sa stergi tu sau Streulea posturile inutile de pe acest topic.

                            Comment


                            • Prezenta Logan Club Timisoara 08.09.2013 la Padurea Verde

                              ORA : 18:00



                              1. Kiya
                              2. DHP - scurt ( 35 min pana la lugoj ) )
                              3. Roxy - cu DHP
                              4. MAT
                              5. Vlad - Ramas fara Racheta Neagra
                              6. Alin - venit mai tarziu
                              7. Coco
                              8. Adi Mrv
                              9. Danic
                              10. John - prietenul lui Vlad ( cu dacia rosie )
                              11. Gigi - 1.4 Mpi cu sita fagure


                              O intalnire frumusica . Multe subiecte dezbatute si batute .

                              Seara faina tuturor .
                              sigpic

                              Comment


                              • Adi, ai dreptate.....in mare parte, amu cred ca scuzele sunt de prisos, dar incercam cumva sa resuscitam cumva LCT.....asteptam pe fiecare sa participe la acest lucru...nu sa stea sa comenteze deciziile luate de unii si altii, numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google