Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • J A L N I C I!
    APROPO simbita se mai tine intilnirea sau pina cind dau GHIOCEII nu ne mai intilnim ca este frig?
    sigpic

    Comment


    • ma simt vinovat
      trebuia sa-l sun si pe sorin sa vina la intilnirea de simbata dara zis ca nu stie cit mai dureaza si ca e obosit si inghetat de frig, asa ca ....
      a lui csebalyn credeam ca nu am numarul si asa ca am sunat doar pe bigman

      la intilnirea din aceasta simbata cred ca lipsesc, astia insurati au inceput sa fie criticati ca simbata de simbata la intilnire si cu copilu nu merg niciunde. deci la ce ora si unde? doar tre' sa car copilul :d
      cum a zis un coforumist: familist cu inima de sportiv
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Baieti ,v-ati gandit unde va intalniti ca sa ajungeti la brasov la intalnire ,veniti tot in coloana sau fiecare cum poate ?
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • nu merg eu in coloana cu stresatii din timisoara. sa astept dupa mareom si cristi_xp sa inainteze si ei

          pentru intilnirea de amu simbata:
          1) crististreulea asa o fuga mica
          2)...
          Last edited by Cristi_Xp; 21 November 2007, 23:59.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • eu ajung week-end-ul asta la brasov; din pacate pt alalalt "nu e bani". ca decat sa mergem 4-5 intr-o masina, mai bine nu. ideea e sa vina fiecare cu a lui, nu ? deci, cu regret, nu pot. apropo, de aici rezulta ca nici la intalnirea de la stadion nu pot veni. din nou, regrete...cel mai rau o sa-i para lu' streulea, ca nu putem sa facem testul de frana si liniuta
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • sper sa ne intalnim.aduc un nou membru.(TM 33 MAT).

              Comment


              • poti sa stii. oricum nu ma agit prea tare cu liniuta aia, am gumele de iarna si pierd aderenta la turatii mari :p
                m-am scos frumos?:d

                pentru intilnirea de amu simbata:
                1) crististreulea asa o fuga mica
                2) suru
                3) TM 33 MAT
                4)
                Last edited by crististreulea; 22 November 2007, 00:41.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • nici eu.am incinso rau azi si ieri.
                  nu am skimbat distributia si trebuia si nici uleiul asa ca tre sa o las moale altfel o voi pune pe butuci.si e pacat pistoanele sunt muncitorii mei.fara ei nu fac money.

                  Comment


                  • sar putea simbata sa vina si pretenul meu cu xox ala care mai e cu kitul zender in timisoara
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • 1) crististreulea asa o fuga mica
                      2) suru
                      3) TM 33 MAT
                      4) virtualmansorin
                      5) mareom
                      sigpic

                      Comment


                      • simbata ora 16:00 la stadion, ca de obicei

                        1) crististreulea asa o fuga mica
                        2) suru
                        3) TM 33 MAT
                        4) virtualmansorin
                        5) mareom
                        6) vali
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • simbata ora 16:00 la stadion, ca de obicei

                          1) crististreulea asa o fuga mica
                          2) suru
                          3) TM 33 MAT
                          4) virtualmansorin
                          5) mareom
                          6) vali
                          7) boris => absent (plec la sat,presimt ca o sa fie vreme faina )
                          sigpic

                          Comment


                          • sper sa ajung si eu in sambata ... asta daca nu se imbolnavesc (mai rau) copiii mei sau nu se razgandeste sotia cu biletul de voie ... sa vad daca tavi nu se alatura si el ... eu incerc sa vin mai repede sa ma duc sa vad ceva aparatori de nori si un ornament de toba ... daca mai aveti si alte propuneri in afara de calypso si "vis a vis" spuneti-mi ... ma duc sa cumpar prima data si apoi vin la intalnire ... si sa mai imi explicati inca o data "ca pentru mine" cum sa ajung la intalnire .... salutari la toti
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Originally posted by bubu_vasile
                              sper sa ajung si eu in sambata ... asta daca nu se imbolnavesc (mai rau) copiii mei sau nu se razgandeste sotia cu biletul de voie ... sa vad daca tavi nu se alatura si el ... eu incerc sa vin mai repede sa ma duc sa vad ceva aparatori de nori si un ornament de toba ... daca mai aveti si alte propuneri in afara de calypso si "vis a vis" spuneti-mi ... ma duc sa cumpar prima data si apoi vin la intalnire ... si sa mai imi explicati inca o data "ca pentru mine" cum sa ajung la intalnire .... salutari la toti

                              foarte simplu ajungi la intalnire ai 2 obtiuni
                              1 la intrarea in tm intri pe la selgros si cumperi navigator il programezi pe stadionlu dan paltinisanu ( aleea ripensia)
                              2 la primul semafor cum vi din arad te opresti si zici la un taximetrist k acolo e statia de taxi sa te duca la stadion )

                              acuma serios daca sti sa ajungi in coplex la brd mergi catre judetean, Mcdrive dupa OMWu de pe stanga faci si tu la stanga dupa care la a 3-a la dreapta ( primele 2 sunt stradute mici a 3 e mai mare si o sa vezi stadionu......si multe loganuri...
                              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                              YO2MKL
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by virtualmansorin
                                sar putea simbata sa vina si pretenul meu cu xox ala care mai e cu kitul zender in timisoara
                                am vazut masina XOX in oras.
                                mai este una cu accesorii dacia TM 15 DCI.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google