Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareom
    Deocamdata lista este:
    1) crististreulea
    2) csebalyn
    3) boris
    4) ...
    Eu sambata asta semnez prezenta la Brasov. Abia astept
    ce tare jiji
    sa ne aduci niste bulgari de pe acolo sa facem un omulet
    sigpic

    Comment


    • s-ar putea sa te insotesc si eu la BV,intra pe mine pe mess
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • si eu tot la sole\flex si cum le spuneam la baieti intr-un post anterior sambatae zi de supli la wrh la sole
        Si al meu e kiss dar are bara de mcv,tot va fi putin diferit cand voi ajunge la intalnire (nu promit ca sambata asta)

        Comment


        • bine diavolutu ) sa ne scrii cind o sa ajungi la intilnire
          tovarase cetatean strain mergi cu gigi in masina lui(incet si la consum) sau si tu cu a ta ?
          apropo cetatene simbata asta trebuia sa dai de beut? si tu te tragi pe fese la brasov cu jiji?
          Last edited by boris; 29 November 2007, 17:53.
          sigpic

          Comment


          • nu ma mai ia jiji...numa pofta mi-o facut
            nu mai are loc
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • si eu am sa fiu sambata la stadion.
              e cam frig tre sa mergem neaparat la rompetrol sau undeva.

              Comment


              • cica si marmota vine,ma sunat si a zis ca vine
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • Originally posted by Cristi_Xp
                  nu ma mai ia jiji...numa pofta mi-o facut
                  nu mai are loc
                  +
                  cine merge cu jiji la bv? is din gang sau

                  @sorine cine e cu numele de scena marmota ?
                  carasene tu esti ?
                  sigpic

                  Comment


                  • simbata viitoare va invit sa ne sustineti pe mine si probabil pe bigman la ultima etapa din acest an al campionatului judetean care se disputa la centrul comercial totalco
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • im cer scuze dar nu am mai reusit sa ajung la intilnire.:P
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by virtualmansorin
                        simbata viitoare va invit sa ne sustineti pe mine si probabil pe bigman la ultima etapa din acest an al campionatului judetean care se disputa la centrul comercial totalco
                        normal.sper sa ne vedem acolo toti loganistii timisoreni.
                        deci eu clar renunt kiar la intalnirea de la stadion pentru o gura de aer langa motoare turate.
                        sa postati ora aici pe forum ca sa stie si restul de aceasta etapa

                        Comment


                        • nu zice nimeni nimic despre intilnirea de simbata asta? )
                          am ajuns si eu si chiar atunci plecau toti catre o anumita destinatie.
                          asa am ajuns toti la o spalatorie. in timp ce unele masini se spalau, noi am stat inauntru la caldurica, un suc ...
                          suru, virtualmansorin, csebalyn, cristi_xp, lau_swat, crististreulea, TM 33 MAT si un membru nou care are o muzica criminala in dci-ul lui :d
                          sper ca n-am uitat pe nimeni, deci 7 in total.
                          am uitat stickerele la acea spalatorie
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • am vorbit cu patronul dupa cum stiti si aveti reducere ca si la taximetre cei de pe logan club.e bine sa aveti sticker pe luneta sa vada ca sunteti in club.
                            e 16 ron un spalat iar pentru membrii logan club si taxiuri e 13 ron.
                            da alex 33 MAT a venit cu inca un vecin (loganul albastru dci)
                            din pacate ei inca nu au intrat pe forum urmeaza sa aibe si ei id-uri.
                            Last edited by suru; 2 December 2007, 20:02.

                            Comment


                            • mareom a lipsit? vaiiii ce rusine P:P

                              sigpic

                              Comment


                              • mareom cred ca a fost sa ne reprezinte la brasov.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google