Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da mareom super de treaba,il asteptam si la urmatoarea intalnire nationala

    Comment


    • ai vrut sa spui mareom mare caracter
      da sony, el o fo la intilnirea nationala. daca era si la intilnirea din timisoara ma apuca frica )
      simbata fara intilnire in timisoara, mareom si virtualmansorin trebe sustinuti la rally din totalco
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Originally posted by suru
        am vorbit cu patronul dupa cum stiti si aveti reducere ca si la taximetre cei de pe logan club.e bine sa aveti sticker pe luneta sa vada ca sunteti in club.
        e 16 ron un spalat iar pentru membrii logan club si taxiuri e 13 ron.
        da alex 33 MAT a venit cu inca un vecin (loganul albastru dci)
        din pacate ei inca nu au intrat pe forum urmeaza sa aibe si ei id-uri.
        la ce spalatorie ati mers ?
        si ce se executa in cei 160 de mi ?
        sigpic

        Comment


        • pentru loganisti e 13ron.
          interior-exterior,curatat plasticuri cu solutie,geamuri,bord,aspirat si spalat cu spuma activa apoi sters.
          e pe str. Somes langa stadion.

          Comment


          • Originally posted by suru
            pentru loganisti e 13ron.
            interior-exterior,curatat plasticuri cu solutie,geamuri,bord,aspirat si spalat cu spuma activa apoi sters.
            e pe str. Somes langa stadion.

            DECI CU 130 DE MI INTERIOR EXTERIOR?! NU IM VINE SA CRED
            HUH MAI ZI ODATA
            sigpic

            Comment


            • O modificare de program: ultima etapa de raliu judetean nu se va mai tine la Totalco, ci pe pista de karting de la Sinicolau Mare. Eu sper sa ajung sa ma inscriu la raliu, dar oricum mai am si treaba sambata asa ca as dori sa propun intalnirea noastra Loganclub pentru duminica la ora 18:00 la stadion sau direct la Rompetrol (cum vreti). Astept pareri si sugestii.
              sigpic

              Comment


              • eu plec acasa,vin luni,deci no rally ,no meeting... bafta la raliu ! tu oricum stii circuitu pe de rost!
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • am gume noi

                  debica all season
                  ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                  YO2MKL
                  sigpic

                  Comment


                  • mutarea la sinnicolau a ultimei etape de raliu judetean n-a facut decit sa-mi dea toate planurile peste cap!
                    simbata dimineata am program cu pruncu la frizer si la ora 10:00 sa-l duc la tenis. deci abia la ora 10:00 plec din timisoara catre sinnicolau. mai repede de ora 11 nu ajung la sinnicolau.
                    am incercat cu consoarta o schimbare in planuri si a fost foarte explicita "mona: pai **** me..e mai important raliul?" unde mi s-au taiat toate optiunile si am raspuns "CRiS: normal ca nu".
                    asa ca la ora 10:00 zbor spre sinnicolau si am 4 locuri libere in masina, doritorii sa se anunte.
                    legat de intilnire...cred ca nu se mai poate tine simbata, ramine pe duminca dar nu bag mina in foc, simbata rally, duminica intilnire ... cam sumbra situatia in cazul meu :d
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • eventual duminica dimineata la 9.30 la o cafea in unirii????
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • @cris lasa loganul acas" si hai sa mergem cu masina mea mai de dimineata.

                        Comment


                        • Originally posted by crististreulea
                          mutarea la sinnicolau a ultimei etape de raliu judetean n-a facut decit sa-mi dea toate planurile peste cap!
                          simbata dimineata am program cu pruncu la frizer si la ora 10:00 sa-l duc la tenis. deci abia la ora 10:00 plec din timisoara catre sinnicolau. mai repede de ora 11 nu ajung la sinnicolau.
                          am incercat cu consoarta o schimbare in planuri si a fost foarte explicita "mona: pai **** me..e mai important raliul?" unde mi s-au taiat toate optiunile si am raspuns "CRiS: normal ca nu".
                          asa ca la ora 10:00 zbor spre sinnicolau si am 4 locuri libere in masina, doritorii sa se anunte.
                          legat de intilnire...cred ca nu se mai poate tine simbata, ramine pe duminca dar nu bag mina in foc, simbata rally, duminica intilnire ... cam sumbra situatia in cazul meu :d
                          se pare ca la tine in casa canta gaina..)

                          Comment


                          • Originally posted by aln
                            se pare ca la tine in casa canta gaina..)
                            daca ai fi citit si alte thread-uri ti-ai fi dat seama ca nu e asa ... PS. asta o zice si o crede cris ... noi restul stim sigur altceva ...
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Originally posted by mareom
                              Abia acum am reusit sa pun si eu putinele poze facute cu aparatul meu. Ce ziceti, cine o sa ne mai onoreze cu prezenta duminica asta?
                              am si eu o intrebare : stie careva unde gasesc jenti ca cele de pe loganul visiniu ? si daca da si cam la ce pret sunt ? sunt pe 16 sau pe 17 ? merci anticipat ptr orice info .

                              ma refer la loganul cu numarul TM 21 VSS
                              ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                              Comment


                              • da, la mach1 motorsport bucuresti 99 euro + tva bucata si sunt pe 15 toli
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google