Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci astia sau tras pe fese mizerile astea mici NU NEAU ANUNTAT TELEFONIC ! STREULEA OUTZALE TALE NE APARTIN!
    sigpic

    Comment


    • imi pare rau pentru amindoi, sinteti vodafone. orice orange sun, road empire poate confirma, l-am sunat si era la job.
      pina una alta uite ce ati pierdut
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Dap asa e mai sunat si eram la serviciu!
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • Simbata ?!

          NE VEDEM SIMBATA LA STADION ?! TOVARASI
          1) Boris <confirmat>
          sigpic

          Comment


          • si eu ma adaug pe lista.
            cristi am si erdeesh :-)
            oricum am vorbit cu mareom atunci dar eram departe

            Comment


            • 1. boris
              2. suru
              3. crististreulea
              4. Cristi_XP
              5. ....

              ca de obicei, la stadion la ora 16. se sta pina la ora 16:30 dupa care deplasare la o locatie mai calda
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • asa e hai tovarasi miscare baaaaaaaaaaa
                sigpic

                Comment


                • 1. boris
                  2. suru
                  3. crististreulea
                  4. Cristi_XP
                  5. vali
                  6.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • intalnirea de ieri 12 ianuarie 2008
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Foarte dragutza intalnirea mie imi vine sa-mi smulg parul din cap otr ca am adormit dupa ce am venit de la serviciu m-am pus in pat si dus am fost m-am trezit undeva pe la ora 19:00 ca apoi sa vad ca ma sunase si Streulea la tel. pe care eu il uitasem in geaca pe cuier si pe acesta cale imi cer scuze lui si tuturor ptr ca nu am ajuns dar data viitoare promit ca voi fii prezent daca nu intervine ceva.
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • prezente 11 masini si 12 persoane
                        un forumist pentru prima data la intilnire si un viitor membru (cu prestige) care ne-a gasit pe youtube.
                        nu-i bai egon (road empire), nu s-au terminat intilnirile
                        numa eu nu apar in filmari
                        Last edited by Cristi_Xp; 13 January 2008, 13:06.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • cum nu apari Cristi? tu esti cireasa de pe tort, apari la sfarsit in faza cea mai interesanta din filmare)
                          No, apoi blana
                          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                          Comment


                          • tipu de la cablu ) mesaj pt octavian_28 vad ca fugi de noi tinere :>> nu ne mai saluti ce om...
                            sigpic

                            Comment


                            • sorine ce faceai azi in zona la mine ? la buticu de pe colt (glad cu chiriac)
                              sigpic

                              Comment


                              • introdus program de vinzare
                                daca vezi trocariciu intra si cheamama
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google